Kodu > Teadmised > Sisu

Lamineeritud automaat tagasivoolufiltri disain Tsentrifugaalplaadi kasutamine

May 26, 2018

Pärast pidevat uurimist on täisautomaatse backwashi filtri funktsioon veelgi purunenud. Selleks on kavandada unikaalne tsentrifugaalplaadi tehnoloogia lamineeritud automaatse tagasivoolufilteri ühiseks funktsiooniks, mis aitab kasutajatel säästa kulusid, samal ajal kui on rohkem energiasäästlik ja veesäästlik.

Lamineeritud automaatsete tagasivoolufiltrite jaoks on soonitud filtri laminaat põhielemendiks põhjalikuma ja täpse 3D filtreerimise jaoks. Filterlaminaatide veekindel tagasivool juhtub automaatselt vastavalt erinevatele vajadustele ja seda tehakse igal ajal. Kuna seadmete filtreerimine ja tagakülviprotsess toimub samal ajal, ei muuda süsteemi automaatne hooldus filtreeritud vee voolu.

On näha, et lamineeritud automaatne tagasivoolufilter saavutab üheaegselt pinna filtrimise ja sügava filtreerimise ning tagab täpse ja ohutu filtreerimise. Selle põhjal valmistatakse lisaks spiraalketta kujundusele unikaalne tsentrifugaalne efekt, nii et suured osakesed vees filtreeritakse laminaatplaadist eemal enne filtri lamineerimist sügavale filtreerimine, vähendades seeläbi oluliselt filtri laminaatide puhastussagedust, mille eesmärk on vähendada filtri väiksemaid kulutusi ja vee säästmist.

Kui lamineeritud automaatne tagasivoolufilter on filtreerimisetapis, siseneb vesi läbi filtri sisselaskeava ja filtri südamiku kolb pressib lamineerimist tihedalt. Tsentrifugaalketta spetsiaalne tsentrifugaalplaat asub filtri südamiku põhjas. Kui vesi siseneb filtrisse ja puutub kokku tsentrifugaalplaadi plastikust labadega tangentsiaalse suuna kaudu, tekib sellest tulenev tsentrifugaalfektsioon filtri siseseinal olevate suurte lisandite osakeste veega, mis kontsentreerub filtri ülaossa. Vett, mis sisaldab vähem lisandeid, siis puutub kokku filtri laminaatidega, vähendades oluliselt lamineerimiseks vajalikku puhastustsüklit ja lihtsustades vee kaitse ja seadmete hooldust.

Automaatse tagasivoolufiltri lamineerimise sügav filtreerimine läbib tsentrifugaalplaadi esmast filtreerimist, suured lisandite osakesed jäävad filtri laminaadist välja ja vesi läbib laminaatide vahelisi lõtku kolme filtri sügavasse filtreerimisse -mõõtmeline ruum. Filtreeritud puhas vesi virnastatakse. Väljastpoolt väljub kiibi sisemine õõnsus ja filtris jäänud lisandid puhastatakse backwash etapil.

Tagasipesuse etapil lamineeritakse automaatne tagasivoolufilter filtri südamiku kolbi ja lamineering vabaneb. Tagaplaanivool väljutatakse filtrikassetti silindri avausest ja pihustatakse lahtiste lamineeringute rohelise noole suunas, põhjustades laminaatide liikumist külgsuunas ja pikisuunas. Ja lamineerimine puhastatakse põhjalikult läänekiiruse kiire pöörlemisega ja seejärel heitveekogumisest välja .http: //www.inocofiltration.com/