Kodu > Teadmised > Sisu

Tagasfiltri tootmisprotsess ja paigaldusmeetod

Nov 21, 2018

Tagumine filter on tegelikult struktuurilt suhteliselt kompaktne ja sellel on originaal filtri korpus, mis on integreeritud vormimise ja selle töötlemise tehnoloogia; tänu täiustatud tootmisprotsesside kasutamisele saab see ära hoida mitmesuguseid lekkeid, mis on tingitud terasfiltri korpuse keevitamisest. Tagasfiltri tootmisel kasutatakse tugevat kõrgtugevast malmist materjali, mis tagab hea korrosioonikaitse, mis aitab pikendada seadmed.

Filtrilement on tagasifiltri põhiosa. Kõrge täpsusega filterelement ei ole mitte ainult mitte kunagi kulunud, vaid ka garanteerib, et survekatse kunagi ei deformeerita.

Tagaplaani jäme ja peene filtri ekraanil kasutatakse suurel määral roostevabast terasest keevisvõrku ning seal on sõelplaat ja ekraan, mis otseselt moodustab sisemise ja välimise kahekihilise struktuuri; See on aktiivse puhastusmeetodi otsene kasutamine, ja just selle tõttu on see tõesti võimatu tõsta häiretevastast võime, puhastamine on põhjalikum.

Tagasilteri paigaldamisel on vajalik ainult torujuhtme otse ühendamine seadme silindri noolele vastava vee suunaga. Siiski tuleb märkida, et reovee väljalaskeava tuleks altpoolt arvesse võtta nii palju kui võimalik, et hõlbustada prügi ladestumist. Http://www.inocofiltration.com/