Kodu > Teadmised > Sisu

Paljud põhjused, miks kottfiltrid filtrikassetid asendavad

Feb 24, 2019

Kottfilter on tavaliselt kasutatav filtrisüsteem. Kuna metallvõrgu korv on filtri kotti sees, voolab vedelik sisselaskeava kaudu ja voolab seejärel läbi filtri koti ja voolab seejärel väljavoolust välja. Protsessis on vedelikus sisalduvad lisandid filtreerimise eesmärgil filtri kotis tõhusalt kinni peetud; pärast seda saab kottfiltri filterkotti asendada ja seda saab pidevalt kasutada.

 

Sõltumata kottfiltri iseärasustest või selle filtreerimisefektist võib näha, et see asendab filtritüüpi filtreerimisseadmeid järk-järgult, muutudes esimeseks valikuks filtreerimisoperatsioonidele erinevates tööstusharudes. Filtri kottide efektiivne pind kottfiltris on palju suurem kui filtrielemendi pind, nii et selle filtreerimisvõimsus on suur, ruumala on väike ja mustuse maht on suur; filterkott on hindade ja tõhususe poolest parem kui filtrielement.

 

Peale selle on kottfiltri tööpõhimõtte ja struktuuri alusel filtri kotti asendamine mugav ja kiire ning filter ei ole puhas, säästes tööjõudu ja aega. Lisaks on filtri koti külgekiirus väike, mis tagab tõhusalt filtreerimise kvaliteedi ja filtrielemendi külgsuhe on suur.

 

Kottfilter võib kanda rohkem töörõhku, tal on väike rõhukadu, madalad ekspluatatsioonikulud ja ilmne energiasäästu mõju; selle täpsus on samuti pidevalt paranenud ja jõudnud praegu 0,5 mikronini, nii et rakenduste ulatus on lai, kasutamine on paindlik ja paigaldamismeetod on mitmekesine. Võib kasutada koos isepuhastuvate, membraanfiltreerimise või muude filtreerimissüsteemidega, et rahuldada erinevaid vajadusi.

 

Seni on kottfiltreid kasutatud paljudes valdkondades, nagu naftakeemia, pinnakatted, vaigukattevahendid, toit ja jook, elektroonika, farmaatsiatooted, metallitöötlus, veepuhastus ja membraanitööstus. See võib muuta meile toote puhtuse veelgi paremaks. Www.inocofiltration.com