Kodu > Teadmised > Sisu

Mikroarvutite juhtimismeetod tagasipesemise filtri jaoks

Apr 08, 2019

Tagapesu filter on teostanud automaatse juhtimise, mis sõltub peamiselt selle mikroarvuti kontrollerist. Pärast süsteemi töötamist jälgige seadme sisselaskevee rõhu väärtust ja seejärel reguleerige väljalaskevee manomeetri väärtus väiksemaks kui sisendvee rõhu väärtus 0,06-0,08 MPa. . Näiteks kui sisselaskerõhk on 0,2 MPa, saab väljundkontakt-rõhumõõturi väärtust reguleerida vahemikku 0,32-0,34 MPa.

Seejärel lülitage mikroarvuti sisse ja lülitage juhtpaneelil toitelüliti sisse. Kui väljundrõhk on sel ajal madalam kui seadistatud rõhu väärtus, jääb seade tööolekusse, töö märgutuli süttib, automaatne täiturmehhanism avab klapiplaadi ja äravoolu solenoidventiil (või elektriklapp) on suletud .

Kui väljundrõhk on seadistatud rõhu väärtusest madalam, siseneb seade tagasipesemise olekusse, süttib tagasilöögi indikaator, automaatne täitur sulgeb klappplaadi ja avaneb tühjendus solenoidventiil (või mootoriklapp). Pärast seda, kui tagasivooluprotsess viibib 2-4 minutit, naaseb see tööolekusse. Kui väljundrõhk on sel ajal seadistatud rõhu väärtusest kõrgem, säilitab seade normaalse veevoolu; kui väljalaskevee rõhk on endiselt seadistatud rõhu väärtusest madalam, töötab seade 2-4 minutit, pesta 2–4 minutit ja seega kordub, kuni väljundrõhu väärtus on kõrgem kui seadistatud rõhu väärtus.

Seljafiltrite tagasipesemine Väravavaht ja seadme silinder on topelt kummist rõngastihendid. Kui kasutamise ajal tekib vee leke, kasutage väikest mutrivõtit, et pingutada kolm kruvid nääre korralikult ja ühtlaselt mitu korda. Lekk on õige. Kui nääre on alla surutud ja vee leke ei lahene, tuleb uus tihend või pakend välja vahetada.

www.inocofiltration.com