Kodu > Teadmised > Sisu

Roostevabast terasest kassetifiltri valiku ja seadme paigaldamine

Aug 13, 2018

Roostevabast terasest kassetifilterist pärit filter element on laialt kasutusel ning filtri mitmekesisus ja spetsifikatsioonid on arvukad, mistõttu on oluline valida mudel. Kasutamise järgi võib see jagada kahte tüüpi filtreerivat vedelikku ja gaasi. Suurus võib jagada 5- ni , 10- ni , 20- ni , 30- ni ja 40- ni ; töörõhk on tavaliselt 0,1 Mpa-0,4 MPa.

 

Roostevabast terasest kassetifiltri erineva suuruse tõttu ei ole voolukiirus sama. Näiteks 0,2uum-0,4 um filtrivee standard on 300-500kg / h. Kui soovite filtreerimise mahtu tundides suurendada, saate kasutada mitut südamikku. Või 20 , 30 , 40 tolline kombinatsioon, kui filtri lisandid ja viskoossus, siis lisage eelfiltri varustus.

 

Kuigi roostevabast terasest kassettfilter on varustatud erinevate pooride läbimõõduga filtreerivate elementidega, tuleb trahvi filtreerimise eesmärgi saavutamiseks varakult kasutada eelfilterseadmeid ja kasutada mikroporiilset filtritüki. Samuti on oluline paigaldada ja kasutada roostevabast terasest kassettfiltrit.

 

Enne roostevabast terasest kasseti filtri paigaldamist vaadake puhastus- ja väljundsuunda. Vedelik peaks voolama filtri välisküljest keskmesse. Toru, mis suhtleb filtri sisestusega, on pistikupesa. Kui tegemist on mitmesüdamikuga, tuleb plaadile asetada uimed ja poldid korralikult pingutada; väliskate tuleb paigaldada ja pitseerida aluspinnal olevate klambrite või poltidega. Pidage meeles, et tihendid tuleb asetada tasasele ja tihendid tuleb kontrollida lekke eest. http://www.inocofiltration.com/