Kodu > Teadmised > Sisu

Mitme kihilise iseloomu järellainetuse filtri

Nov 28, 2018

Mitmekihilised filtreerimise järellainetuse filtri võtab vastu filtermaterjal erinevatest materjalidest on kahekihiline või kolme kihi filter kihi moodustamiseks, filter keskmise ja madalama tihedusega on ülemise kihi ja suurema tihedusega filtermaterjal on selle alumine kiht. Kahekihiline filtermaterjal üldiselt võtab antratsiit ja kvartsliiv ja üldiselt vastu kolmekihilise filtermaterjal antratsiit, kvartsliiv ja Magnetiit või granaat.

 

Kui järellainetuse filter on backwashed, see on automaatselt kihistunud tõttu eri tihedusega filtermaterjal. See filtreerimise meetod on eeliseid tunnistava mahutavuse, lühikese perioodi, hea heitvee kvaliteet ja kõrge filtreerimise kiirus filtreerimiseks. Ringleva vee süsteemid, hüdraulilised ringlusse clarifiers ja mehaaniliselt clarifiers Lisaks erinevaid puhastus sobib järellainetuse filtrid.

 

Hüdrauliline ringlusse blondeerimine muda ringlusse põhineb viski põhimõtet, st vee sissevoolu võimu kasutatakse edendamiseks ning muda tagasivoolu, nii et blondeerimine iseloomustab ei pöörlevate osade ja lihtne struktuuri. Mehaaniliselt tekitas blondeerimine on iseloomulik kasutada mehaaniliselt ärevil räbu tagasivoolu ja kontakt reactions.http://www.inocofiltration.com/