Kodu > Teadmised > Sisu

Torude filtrid materjalide ja automaatjuhtimise meetodite kasutamiseks

Feb 06, 2018

Kui me räägime torujuhtmefiltri omadustest, mida me mõtleme on, on see kompaktne struktuur, suur filtreerimisvõime, väike rõhukadu, lai valik rakendust, lihtne hooldus ja nii edasi. Torufilteri kasutamise käigus, aga ka kuidas teha käsitsi ja automaatselt juhtimist?

 

Sama kehtib keemilise tootmise käigus kasutatavate söövitavate materjalide kohta, sealhulgas naatriumhüdroksiid, naatriumkarbonaat, kontsentreeritud väävelhape, süsihape, aldoonhape jms.

 

Lisaks võib torutoru filtri külmutada ka madalatemperatuurse materjali nagu vedel metaan, vedel ammoniaak, vedel hapnik ja erinevad külmutusfiltrid. Isegi toidul, farmaatsiatööstusel on materjalide tervisealaseid nõudeid, nagu õlut, jooke, piimatooteid, siirupit jne, saab töödelda ka torutoru filtri abil.

 

Tutvuge torufiltri juhtimise käsitsi meetodiga, keerake manuaal / automaatne valikunupp käsitsi asendisse, lülitage mootor ja hüdrauliline juhtimisklapp sisse, avage hüdraulika juhtimisklapp ja käivitage äravool. Sel ajal keeratakse valikunupp automaatsesse positsiooni ja siseneb automaatsesse olekusse.

 

Torujuhtme filtri käsireguleeritav olek on vahend, mis võimaldab kontrollida, kas mootor ja hüdrauliline juhtventiil töötavad normaalselt. Kui käsitsijuhtimise olek ei ole normaalne, siis ei reageeri automaatne reovee juhtimise olek korralikult, nii et sellega seoses pole toiming vajalik.

 

Järgides torufiltri automaatset juhtimist, käsitsi / automaatne valikunupp automaatsesse positsiooni, määratakse esmalt filtri aeg ja väljatulelatorid. Taimeri alumise rea digitaalne kuva näitab seadistusväärtust, ülemise rea digitaalne kuva näitab taimeri väärtust. Kui seade on toide välja lülitatud, lülitub toide järgmisel korral sisse, käivitub taimer automaatselt ja ajastatud vastavalt määratud aja.

http://www.inocofiltration.com/