Kodu > Teadmised > Sisu

Torujuhtme filtri käivitamine ja selle paigaldamise viis

Apr 19, 2018

Torujuhtme filter on üsna tavaline katla varustus. Selle operatsioon on väga lihtne. Kui seda kasutatakse, on tarvis paigaldada nõutava peenuseklassi filterelement torutoru filtri filtrikassetti ja samal ajal kontrollida selle O-rõnga tihendit. Kas see on heas seisukorras; siis, pärast kolbampulli korgi rõnga poltide pingutamist, saab selle normaalseks tööks.

Kui torujuhtme filtri pump on käivitunud, tõuseb selle manomeeter natuke. Normaalne esialgne rõhk on umbes 0,05 MPa. Kasutusaja pikendamisega suureneb in-silindri filtri jääk järk-järgult. Kui rõhk jõuab 0,4 MPa, tuleb see peatada. Avage kork. Sel ajal on vaja kontrollida filterelemendi jääke torujuhtmefilterisse. Asendatavat filterelementi saab pidevalt kasutada.

Masina tavapärase töötamise ajal reguleeritakse torujuhtme rõhku tavaliselt 0,1-0,3 MPa. Seda saab reguleerida pumba tagasiliini või tagasilöögiklapiga. Kui filtreerimisrõhk on liiga kõrge, kahjustub filterkott ja kaitsevõrk. Pöörake erilist tähelepanu.

Torujuhtmete paigaldamise kohta kehtivad ka ranged nõuded. Ümbersõidu paigaldust kasutatakse nii palju kui võimalik, et seadet saaks hooldada ja hooldada masina peatumata. Torujuhtmefiltrit saab paigaldada horisontaalselt või vertikaalselt vastavalt saidi tegelikule olukorrale, kuid seade peab olema ühendatud torujuhtmega vastavalt sisse- ja väljalaskeava suundadele. Vertikaalse paigalduse korral on seadme sisselaskeava ülespoole ja kui paigaldamine on horisontaalne, siis on kanalisatsioonitoru väljavool allapoole.

Lisaks tuleb paigaldada torujuhtmete liistude, väljalaskeava, kanalisatsiooniväljundi jms sissevooluventiil ja filtri tühjendusventiilina kasutada kiirventiili. Torujuhtmete filtrite vaheline kaugus on vähemalt 1500 mm; seade ja seinte vaheline kaugus on vähemalt 1000 mm; Töövahendite hõlbustamiseks jäetakse seadmete ja ümbritseva keskkonna vahel hooldusruum vähemalt 500 mm.

Ülaltoodud tingimustel kasutatakse torujuhtme filtrit selleks, et rakendada nõuetekohast funktsiooni, eemaldada mitmesugused lisandid ja tagada seadmete vastupidavus, isegi varustuse hooldust saab sooritada veelgi.http: //www.inocofiltration. fi /