Kodu > Teadmised > Sisu

Gaasivedelike filtreerimisparaatorite projekteerimisel ja kasutamisel järgimise põhimõtted

May 10, 2018

Gaasivedelik filtri separaatori projekteerimisel ja kasutamisel tuleb järgida asjakohaseid põhimõtteid. Esiteks peab gaasi vedeliku filtriseparaator olema piisavalt vedelate külmaainete ladustamiseks. Eriti soojapumba süsteem, proovige mitte alla 50% laengust, kui tingimused on parimad, tehke kontrollimiseks eksperimente.

 

Kuna kütteks kasutatakse drosseldiapiini või kapillaare, võib vedelikjahuti 70% tagasi gaasivedeliku eraldaja juurde. Suure väljatõmbega rõhk ja väike imemisrõhk võimaldavad ka vedelate vedelate külmaainete sisenemist gaasivedeliku separaatorisse. Kuigi soojuspaisumisventiil on väiksem, võib see ka gaasivedeliku filtripesortorist 50% voolata, nii et on vaja tagada, et gaasil on vedelate külmaainete säilitamiseks piisavalt ruumi.

 

Selleks, et tagada külmutusagensi ja külmutusagensi tagasipööramine kompressorisse, on vaja välja töötada sobivad nafta tagastusavad ja gaasivedeliku separaatori filtrid. Tagasivaate suurust tuleb tagada, et vedelat külmaainet ei kompressori tagasivoolutemperatuur, kuid samuti on vaja tagada, et külmutusagensi õli saaks võimalikult kaugele tagasi kompressorisse.

 

Kui töötava gaasi vedelikfiltri eraldaja asub vedelas külmutusagensis, on soovitatav läbimõõt 0.040i. Kui külmutusagensit viiakse gaasivedeliku separaatorisse, on soovitatav kasutada 0,055in. Muidugi, kui tingimused seda võimaldavad, on võimalik seda suurust optimeerida katsetega, et saavutada parimad tulemused. Samuti on olemas filtrivõrk ja väiksem ava on turvalisem.

 

Lisaks peaks gaasi ja vedeliku filtri separaatori survekaotus olema võimalikult väike. Külmutusagensi ja külmutusagensi voolu reguleerib väljalaskeava U toru suurus, mistõttu ka selle suurus määrab külmutusagensi rõhukadu, kuna väljalasketorusse sisenev külmutusagens on suure kiirusega.

 

Lisaks tuleb gaasivedeliku filtri separaatori aja projekteerimisel täpsustada joonised vastava toru suuruse, kuju suuruse, õhutiheduse testi, tugevuskatse ja muude survekatsetuste, puhtuse, jääkniiskuse kohta, sisselasketoru tuleb selgelt märgistada toru; tünn tuleb täita 0,05 MPa kõrge puhta lämmastikurõhuga; muud olulised tehnilised nõuded või materjali ja suuruse nõuded; filtervõrgu number ja nii edasi.http: //www.inocofiltration.com/