Kodu > Teadmised > Sisu

Sisemise veepuhastuse filtri töötlemine

Dec 27, 2018

Linnaelanikkonna kiire kasvuga ja riiklike heitvee kvaliteedistandardite parandamisega ei ole enamiku reoveepuhastite esialgsed rajatised suutnud rahuldada nõudlust ja heitvesi on üldiselt kõrge. Seetõttu oleme välja töötanud arenenud tehnoloogial välismaal välja sisemise veepuhastuse filtri, mis on rohkem kooskõlas sisenõudlusega.

 

Sisemine veepuhastusfilter on filtreerimisseade suspendeeritud tahkete ainete eemaldamiseks ja seade koosneb raamist, filtreerimissüsteemist, seljapuhastussüsteemist ja automaatse juhtimissüsteemist ning trummel on filterelement, mida on lihtne lahti võtta . Seadet filtreeritakse pidevalt ja seadmel on automaatne avamis- ja sulgemislüliti. Kui trumlis on vett, saadab vedeliku taseme andur signaali aeglustussüsteemi käivitamiseks, et juhtida trumlit, et pöörata ja käivitada pesta.

 

Reovesi voolab õõnsasse trumlisse, mis on kõrge tugevusega roostevabast terasest filter. Reovee filtreeritakse filtri ekraani sisemusest väljapoole ja reovees olev suspendeeritud aine on filtri ekraani sees. Kui vee tase ämbris jõuab teatud veetasemeni, loputatakse loputusvesi filtri ekraani väljastpoolt automaatselt trumli ülaosas asuva kõrgsurvepihusti kaudu ja peene osakese pesta välja. kogutakse tagavõtufiltriseadme sees seadme kogumispaaki kogumiseks. Ja saatke seadmed kanalisatsiooni kaudu. Kui seadet ei voola, peatub seade automaatselt .www.inocofiltration.com