Kodu > Teadmised > Sisu

Varsti tutvustatakse uuesti töötleva tööstuse arendamise juhiseid

Oct 02, 2019

"Oleme juba koostanud ja palunud arvamusi, mis on suunavad arvamused ümbertöötlemistööstuse arengu edendamisel, ning need avaldatakse koos vastavate osakondadega ühiselt, et edendada riikliku ümbertöötlemise tööstuse tervislikku, korrapärast ja kiiret arengut." Intervjuus ütles ettevõtte inspektor He Pingguang. Ta ütles Bingguangi sõnul, et Hiinas on taastootmise areng algusjärgus, alustades 14 autoosa ümbertöötlemisest pilootide kaudu, projekti toetamise ja poliitikate uurimise kaudu, et saavutada hea algus. Järgmises etapis võetakse ümbertöötlemistööstuse arendamine riigi ringmajanduse edendamise oluliseks osaks. Võttes arvesse ümbertöötlemise arenguetapi iseärasusi ja Hiina olusid, saab ümbertöötlemistööstus areneda tervislikult ja korrapäraselt. Mitmeastmeline lähenemine tähendab, et edasiminekuks tuleb igakülgselt kasutada õiguslikke, majanduslikke ja vajalikke haldusvahendeid.

Ta paljastas, et riiklik arengu- ja reformikomisjon on riikliku ringmajanduse tervikliku juhtimisosakonnaga koos vastavate osakondadega riikliku ümbertöötlemise tööstuse arengu edendamiseks vastavalt riiginõukogu nõuetele.

Peamisi kaalutlusi on üheksa: esimene on makro juhendamine; teine on planeerimisjuhised; kolmas on pilootuurimine; neljas on poliitika toetamine; viies on regulatiivne garantii; kuues on iseseisev innovatsioon; seitsmes on tavajuurdepääs. Kaheksas on regulatsioon ja regulatsioon; üheksas eesmärk on teadlikkuse tõstmine, kogu rahva mobiliseerimine ja avalikkuse aktsepteerimise tõeline suurendamine propaganda abil, mis võib luua sotsiaalse õhkkonna, mida kogu meie ühiskond on valmis kasutama, julgeb kasutada ja ümbertöödeldud tooteid kasutada. https://www.inocofiltration.com/