Kodu > Teadmised > Sisu

Filtrielemendi vahetamine

Dec 27, 2017

1.1. Membraanipilt tuleb korrapäraselt vahetada. Elemendi asendamise tsüklid on allpool.

I. Turvalisusfiltri veetarbimine on oluliselt madalam kui varem või olemasolev rõhk on madalam kui esialgne rõhk 50 kpa, peab ta filtri elemendi vahetama üks kord kolme kuu jooksul.

II. Vaigufilter Veetarbimine on märkimisväärselt madalam kui varem või olemasolev rõhk on madalam kui esialgne rõhk 50 kpa, peab see filtri elementi vahetama üks kord kolme kuu jooksul.

III.Mikroonmembraanfilter Veetarve on oluliselt madalam kui varem või olemasolev rõhk on madalam kui esialgne rõhk 50 kpa, peab see filtrianduri vahetama üks kord kolme kuu jooksul, tavaliselt võib filtri täpsus ulatuda 0,45 mikronini.

IV. Puhtad veeterminali membraanilahuse filtreerimissüsteemid Veetarve on oluliselt väiksem kui varem või olemasolev rõhk on väiksem kui esialgne rõhk 50 kpa, peab see filtrile vahetama üks kord kolme kuu jooksul, tavaliselt võib filtri täpsus jõuda 0,22 mikronini.

图片2.jpg

1.2 Kuidas filtrihoidikut asendada

Avage kasseti avasse otsas olev plastkott, kontrollige, kas tihend on heas korras ja paigas. Kasutage sobivat niiskust (nt vett), et märida tihendi ja kasseti pistikupesa. Käsi peab hoidma otsa, mis on O-rõnga lähedal, ja sisestage kasseti liides kolbampulti pessa vertikaalselt. Võtke kolbampulli pakkekott ära pärast kõik kassetid asetatakse paigale. Ja seejärel määrake survepaneel, paigaldage metallkesta kohale.http: //www.inocofiltration.com/