Kodu > Teadmised > Sisu

isepuhastuv filter

Sep 07, 2019

Kuhu keskendub isepuhastuvate filtrite paigaldamine?

Lihtsaks juurdepääsuks tuleks paigaldada isepuhastuvad filtrid. Paigaldage sulgeventiilid enne ja pärast ja paigaldage möödavoolutorud. Isepuhastusfiltri mõlemale küljele tuleks jätta piisavalt hooldusruumi. Filtri vahetamiseks tuleb filtri kasseti suund hoida silindri pikkuse lähedal.

Isepuhastuva filtri spetsifikatsioonid peaksid vastama torule või voolule. Kui üks filter ei suuda süsteemi voolunõudeid täita, saab süsteemi filtreerimisnõuete täitmiseks paralleelselt ühendada kaks või enam. Mis tahes tüüpi paigalduse korral tuleb põhjalikuma tühjendamise tagamiseks hoolikalt jälgida, et automaatse äravooluklapi väljalaskesuund oleks horisontaalselt või allapoole.

Paigaldamisel ja kasutamisel tuleb kahjustuste vältimiseks pöörata tähelepanu juhtkarbi, anduri ja käigukasti osade kaitsele. Ühendage toru vastavalt isepuhastuva filtri korpuse noole suunale, nii et vee voolu suund oleks vastavuses korpuse noolekehaga. Paigaldage kaitset vajavad veeseadmed enne, kui need on veeseadmetele võimalikult lähedal.

Drenaažiklapi automaatse ühendamise meetod on jagatud äärikuks ja keermeks ning äravoolutoru ei tohiks olla liiga pikk, eelistatavalt mitte üle 10 meetri. Kui isepuhastuv filter on paigaldatud välitingimustesse, pöörake tähelepanu vee- ja vihmakindlusele, et aidata seadme eluiga pikendada ja selle kasutamist parendada.

https://www.inocofiltration.com/