Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastusfiltri eelis võrreldes tavapäraste toodetega

Dec 28, 2017

Isepuhastusfilter on spetsiaalne filtreerimisseade, mis võtab vastu filterekraani, et otseselt peatada vee lisandid, suspendeeritud ja tahked ained, et suures osas hägusust vähendada, veekvaliteeti puhastada, süsteemi mustuse, vetikate, rooste jne vähendamiseks. Seda kasutatakse vee kvaliteedi puhastamiseks ja süsteemi ja muude seadmete kaitsmiseks tavalises töös.

Isepuhastuv filter võtab arukad seadmed, selle süsteem saab automaatselt kindlaks määrata saaste kumulatsiooni määra. Andke signaal tühjendusklapi automaatseks tühjendamiseks. Eriti kasutatav veetöötlusel võimaldab isepuhastuv filter, millel on lihtne disain ja hea töö, heitvees ideaalse filtreerimise efekti.

Traditsiooniliste toodetega võrreldes on isepuhastuv filter ületanud väikese läbiviimisega seotud probleemid, on hõlpsasti ummistunud mustuse, filtriperioodi jooksul filtri montaaži osade vajaduseta ning samal ajal ei saa filtri olekut jälgida see võib filtreerida ka toorvee ja puhastada filtrielementi automaatselt ning puhastada ja äravoolu protsessi automaatselt tühjeneda. See võib töötada aeglaselt ja jälgida filtri toimimist, nii et see on väga automaatne filter.

Tavapärasel juhul võib isepuhastuv filter saavutada automaatse tagasivoolu ilma väljalülitamiseta ja filtri tsüklit saab reguleerida. Filtrid võivad olla vertikaalse ja horisontaalse suuna suunas. Isepuhastusfiltreid kasutatakse laialdaselt tööstuses, põllumajanduses, kohalikul elektri-, elektroonika-, meditsiini-, toidu-, trüki- ja värvimis-, ehitus-, terase-, metallurgia-, paberi- ja muu vee filtreerimisel tööstuses.

Näiteks kui puhastatavaid filtreid kasutatakse taaskasutatava vee ringlussevõtuks, siis pärast filtreerimist on vee kvaliteet madalam kui elu- ja joomise standard, kuid kõrgem kui lubatud reovee ärajuhtimise standard, mistõttu seda saab kasutada aiaga roheliseks , veekogud, linnakeskkonnas rohelisemaks muutmine, maanteel kasutatav pihustatav vesi, soojusenergiajaam ja keemiatööstus, autopesu pesemine jne, et vähendada vee kulusid ja säästa ressursse.http: //www.inocofiltration.com/