Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuva filtri eelis võrreldes traditsiooniliste toodetega

Sep 11, 2019

Isepuhastuv filter on spetsiaalne filtreerimismasin, mis võtab filtrisõela otse lisandite, hõljuvainete ja tahkete ainete kinnipüüdmiseks vees, et vähendada suuresti hägusust, puhastada vee kvaliteeti, vähendada süsteemi mustust, vetikaid, rooste jne. Seda kasutatakse vee kvaliteedi puhastamiseks ning süsteemi ja muude seadmete kaitsmiseks tavalises töös.

Isepuhastuv filter võtab kasutusele intelligentsed seadmed, selle süsteem suudab automaatselt tuvastada ebapuhtuse kumulatsiooni aste. Andke tühjendusklapile signaal, et see automaatselt tühjeneks. Eriti veepuhastuses kasutatav lihtsa konstruktsiooni ja hea jõudlusega isepuhastuv filter tagab reovees ideaalse filtreerimisefekti.

Võrreldes traditsiooniliste toodetega, ületab isepuhastuv filter väikeste teostamisprobleemide tekkimise, kergesti mustusega ummistumise, filtreerimisperioodi vältel vajavad filtri osade kokkupanekut ega suuda samal ajal jälgida filtri olekut, see suudab ka toore vee filtreerida, filtrielemendi automaatselt puhastada ja automaatselt tühjendada. Puhastamise ja tühjendamise ajal saab see töötada ilma seisakuajata ja jälgida filtri olekut, seega on see ülimalt automaatne filter.

Tavaolukorras võib isepuhastuv filter saavutada automaatse tagasipesu ilma seisakuajata ja filtrimistsüklit saab reguleerida. Filtrid võivad olla vertikaalse ja horisontaalse suuna suunas. Isepuhastuvaid filtreid on tööstuses laialdaselt kasutatud tööstuses, põllumajanduses, olmeelektris, elektroonikas, meditsiinis, toidus, trükkimisel ja värvimisel, ehituses, terase, metallurgia, paberi ja mujal vee filtreerimisel.

Näiteks kui isepuhastuvaid filtreid kasutatakse taaskasutatavas vee taaskasutuses, pärast filtritega töötlemist, on vee kvaliteet madalam kui elamise ja joomise norm, kuid kõrgem kui lubatud reovee ärajuhtimise standard, nii et seda saab kasutada aiaroheliseks , veejõed, linnakeskkonna rohestamine, teede pritsimine, jahutusvesi soojuselektrijaamas ja keemiatehases, autopesuvesi jne, et vähendada veekulusid ja säästa ressursse.

https://www.inocofiltration.com/

self cleaning filter_meitu_1