Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastusfiltrirakendused

Feb 26, 2018

Enesekindel filter on filter, mis otseselt eemaldab vee lisandeid, võib vee puhastamiseks ja vee kaitsmiseks tõhusalt eemaldada suspendeeritud tahked ained vees, vähendada hägusust, tahkeid osakesi, vee puhastamist ja vähendada süsteemi mustust, baktereid ja vetikaid, rooste jne. süsteem Muud seadmed Tavaseadmete tavapärane töö.

Sellise isepuhastuva filtri rakendusala ei ole loomulikult väike, esiteks on see väga hea kasutusala sõidukite tootmise valdkonnas, eriti autotööstuse katte tootmisliinil, aga ka autode, mootorrataste, traktorite, mootoritootjate veetöötlussüsteem Oota.

Teiseks võib isepuhastuv filter mängida ka naftakeemiatööstuses. Näiteks seda saab kasutada retsirkulatsiooni vee töötlemisel kõrvuti, ühe või mitme mudeleid paralleelselt peamise töötlemise asemel filter meediast, et vähendada filtri koormus, Võimalik vältida palju loputamist vett, kulude kokkuhoid.

Lisaks lisanduvad isepuhastuvatele filtritele ka teras, kaevandustööstus jne, mida kasutatakse ühelt poolt toorainetehase, paagutatud pikkade kuulmullide filtreerimise, valtsimistehase, pidevvalumasina, kõrgahju jaoks jahutusvee filtreerimissüsteemid, kõrgsurvevedelik; katlakivieemissüsteemi lisandite filtreerimine; teisest küljest filtreerige süvendava vett, et süsteem töötaks korralikult.

Peale selle saab isepuhastuvaid filtreid kasutada veevarustus- ja heitveepuhastuse eeltöötlussüsteemides, et parandada süsteemi töövõimet. Self-cleaned filtrid võivad tõhusalt eemaldada lisandeid, vähendada horisontaalse ploki tõttu lisandite blokeeritud, kulumine, pikendades seeläbi seadme eluiga. Http://www.inocofiltration.com