Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuva filtri puhastamise ja uuendamise nõuded

Apr 22, 2019

Isepuhastuv filter kasutab filtrit, et vahetult vees eemaldada lisandeid, eemaldada suspendeeritud tahked ained, tahked osakesed, vähendada hägusust, puhastada vett, vähendada süsteemi saastumist, vetikat, roostet jne, et puhastada vett ja taaskasutada vett. Seadmel on oma unikaalsed eelised. Eeldatakse, et Hiinas tulevikus kasutatava vee taaskasutamise valdkonnas kasutatakse automaatset isepuhastavat filtrit.

Enne uue või puhta isepuhastuva filtri kasutamist tuleb vaadelda seadme välimust, näiteks avamist, murdmist ja filtrimaterjali kahjustusi. Seadme alguses on asendatud filtri orientatsioon märgistatud asendatava isepuhastuva filtri piiril. Algne diferentsiaalrõhk registreeritakse iga kord, kui vahetatakse uus isepuhastuv filter ja filter tuleb puhastada, kui filtri diferentsiaalrõhk ületab häire väärtuse.

Kui filtri diferentsiaalrõhk ületab asendusväärtuse, mis on 1,8 korda suurem kui esialgne diferentsiaalrõhk, ei tohi asendusfiltri diferentsiaalrõhk ületada kahekordset esialgset diferentsiaalrõhku. Uue filtri või puhastatud filtri vahetamisel on filtri rõhuerinevus madalam kui algne rõhuerinevus, filter tuleb välja vahetada ja konditsioneeri korpus tuleb pärast asendamist puhastada.

Isepuhastuva filtri värskendused peavad põhinema projekteerimisjuhistes määratletud parameetritel uute filtrite valimiseks, nagu filtrimaterjal, filtri pind, filtreerimisvõimsus ja primaar-, keskmise ja suure tõhususega filtrite filtreerimistase. Neid parameetreid ei saa soovi korral muuta. Uutel filtritel peavad olema tehase kvaliteedikontrolli juhised.www.inocofiltration.com