Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastusfilter sisselaske rõhu ja torujuhtme rõhu erinevuseks

Aug 22, 2018

Mõned kliendid tunnevad rohkem muret seoses isepuhastuva filtri ja sisselaske rõhu vahelise suhtega. Tegelikult pole isepuhastuv filter gaasijuhtme rõhu tõttu mingit seost sisselaskerõhuga. Isekeepuvad filtrid sõltuvad survevoolust tagapaneeliga ekraanidele ja automaatsele õhuvoolule.

 

Isepuhastuva filtri kanalisatsiooniventiil on esimene hüdraulilise hüdraulilise ajamiga silinder, mida avatakse torujuhtme rõhu all. See tähendab, et mida suurem torusurve, seda parem on seadme puhastusmõju, seda parem on filtri pesemisefekt ja seda parem kanalisatsioonivõimsus. Isepuhastuva filtri tehnoloogia täiustamiseks saab hüdraulilist elektrilist õhutusventiili kasutada ka elektrilise liblikklapi drenaažventiilina jne, mida tavaliselt torujuhtme rõhul kasutatakse, pole piisav, ei ole isepuhastuva filtri sissevoolu rõhk nõutav ja torujuhtmele on kehtestatud surveseadmeid.

 

On näha, et torujuhtme rõhu mõju on isepuhastuva filtri jaoks väga oluline ning filtreerimisprotsessi lõpetamiseks on isepuhastuv filter kinnitatud torujuhtme surve alla. Lisaks kõrvaldab isepuhastava filtri poolt kogutud tolm täiendava takistuse õhuvoolu, nii et isepuhastuva filtri takistus pikeneb kasutusaja jooksul järk-järgult, seda suurem on filtreerimisala, rohkem tolmu saab maha võtta ja filter eluiga on pikem .http: //www.inocofiltration.com/