Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuv filter tulekindlate tööstusreovee puhastamiseks

Mar 31, 2019

Isepuhastuvate filtrite kasutamine on efektiivselt töödeldud tööstuslikult tulekindlat reovett. Isepuhastuvad filtrid on tooted, mida tasub edendada. Isepuhastuval filtril on stabiilse veekvaliteedi omadused, madalad ekspluatatsioonikulud, väike põrandapind ja pikk kasutusiga.

 

Linnakodude tõhusa töötlemisega on tööstusreovee puhastamine muutunud peamiseks veepuhastuse probleemiks, mille hulgas on tööstusettevõttes reoveepuhastuse probleemiks tulekindlad tööstusreovesi. Isepuhastuvate filtrite kasutamine on probleemi efektiivselt leevendanud. Tulekindlad tööstusreovesi on tööstusreovesi, mis sisaldavad kõrgeid biolagunevate orgaaniliste ainete sisaldusi, kaasa arvatud polütsüklilised aromaatsed süsivesinikud, orgaanilised fosfori pestitsiidid, pindaktiivsed ained, orgaanilised värvained jms. Nende ainete ühised omadused on suur toksilisus, kompleksne koostis, kõrge keemiline hapnikutarbimine ja raskused üldiste mikroorganismide lagundamisel.

 

Isepuhastuv filter eemaldab tõhusalt vees kahjulikud ained, kasutades filtri ekraani, puhastades vee allika ja parandades vee kvaliteeti. Veekvaliteet pärast isepuhastuva filtriga töötlemist on jõudnud riikliku standardini.

Isepuhastuvate filtrite rakendamine võimaldab tööstuslikult tulekindlat reovett tõhusalt töödelda.www.inocofiltration.com