Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuv filter antibiootikumi hõlmaksid nendest

Mar 21, 2019

Koos antibiootikumide suuremahulise tootmise hakkas inimesi antibiootikumi hõlmaksid nendest õppima. Vee ravi eksperdid on välja töötanud eduka isepuhastuv filtrid tõhusalt ravida Antibiootilised kanalisatsiooni. Teiseks on küpsemaks meetod ravivad antibiootikumi kanalisatsiooni kodus ja välismaal praegu aktiivmuda meetod.

 

Tänu täiustatud eeltöötlus õhutamist meetod oli parem ja seadme toimimise oli stabiliseerunud. 1970, muutunud see meetod, mida kasutatakse farmaatsiatoodete tehased mõnes arenenud riigis. Aktiivmuda tavalisem Kahjuks aga et reovee vajab palju lahjendusaste, ja on kasutusel paljudes vahud, muda täidisena on tõenäoliselt, liigse muda hulk on suur ja eemaldamise määr on kõrge , ning sageli on vaja võtta vastu Kesk- või mitmeastmelise ravi.

 

Isepuhastuv filter võidab palju puudujääke nagu väike mustuse imendumist, mustuse, irdumine ummistumist ja filtri osa ja suutmatus jälgida filter, ja tal on ülesannete filtreerimine toores vesi ja automaatselt puhastamine ja filtreerimine filter element automaatselt. Lisaks süsteem annab katkematu veevarustus, kanalisatsioon, puhastus ja tööolek filtri saab jälgida ja automatiseerimise tase on kõrge.

 

Isepuhastuv filtrid hõlmavad mitmeid filtreerimine täpsus nõuete 10um 3000um, pakkudes klientidele erinevaid vee filtreerimise seadmed. Isepuhastuv filter on väike jalajälg, investeeringute vähesus, madal tegevuskulusid, kõrge kasuteguriga, COD keskmise eemaldamise määr võib ulatuda üle 70%; vastupanuvõime vee ja orgaaniliste laadida; pole muda laienemise probleemi; Hea soojusisolatsioon mõju. www.inocofiltration.com