Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuv filtri paigaldamine ja ühendamine

May 13, 2019

Isepuhastuva filtri paigaldamisel pöörake tähelepanu kahjustuste ärahoidmiseks arukate juhtkastide, diferentsiaalrõhuandurite, ülekandeseadmete ja seadmete pinna kaitsele. Ühendage toru vastavalt veevoolu indikaatori noole suunas õõnsusele nii, et veevoolu suund langeb kokku õõnsuses oleva indikaatori noole suunaga.

 

On kaks või enam tüüpi isepuhastuva filtri paigaldust. Kui kasutate mõnda paigaldamismeetodit, siis pöörake tähelepanu automaatse äravooluklapi väljalaske suunale horisontaalselt või allapoole, et tagada põhjalikum äravool. Paigaldage see enne kaitstava veeseadme paigaldamist ja veeseadmele võimalikult lähedale. Kui tagasivool on tõenäoline, tuleb paigaldada tagasivooluklapp.

 

Elektrisüsteemis tuleb isepuhastuv filter paigaldada veepumba ja veeseadme vahele ning seda lähemale veeseadmele, seda parem. Kui rõhk enne, kui pump ja veeseade ületab filtri piirrõhu, paigaldage pumba ees isepuhastuv filter ja pumba külge võimalikult lähedal. Automaatne äravooluklapi ühendamise meetod on äärik ja keermestatud ühendus ning reoveetoru ei tohiks olla liiga pikk, pikim ei tohi ületada 10 meetrit.

 

Paigaldamist tuleb kaaluda, et seda oleks lihtne hooldada. Ventiilid tuleb paigaldada enne ja pärast isepuhastuvat filtrit ning paigaldada möödavoolutorud, et vältida torujuhtme vedeliku transportimist remondi ajal. Isepuhastuva filtri spetsifikatsioonid peaksid vastama torujuhtme voolukiirusele. Kui üks filter ei suuda süsteemi voolu nõudeid täita, saab paralleelselt ühendada kaks või rohkem ja süsteemi filtreerimisnõuded on täidetud. www.inocofiltration.com