Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuvate filtrite paigaldamise juhised

Sep 10, 2019

(1) Paigaldamisel ja kasutamisel pöörake tähelepanu kahjustuste vältimiseks juhtkarbi, anduri ja käigukasti osade kaitsele.


(2) Ühendage toru vastavalt noole suunale isepuhastuva filtri kerel nii, et veevoolu suund langeks kokku noole suunaga kerel.


(3) Isepuhastuv filter tuleks paigaldada enne kaitstavat veeseadist ja veeseadmele võimalikult lähedale.


(4) Elektrisüsteemis tuleks isepuhastuv filter paigaldada veepumba ja veeseadmete vahele ning mida lähemal veeseadmele, seda parem. Kui rõhk enne pumpa ja veeseadmeid ületab filtri maksimaalse rõhu, saab isepuhastuva filtri paigaldada ka pumba ette ja pumba võimalikult lähedale.


(5) Automaatse äravooluklapi ühendusviis jaguneb äärikuks ja keermeks ning äravoolutoru ei tohiks olla liiga pikk, eelistatavalt mitte üle 10 meetri.


(6) Paigaldamist tuleks hõlpsalt hooldada. Sulgventiil tuleks paigaldada enne ja pärast puhastusfiltrit ning möödavoolutoru. Isepuhastuva filtri mõlemale küljele tuleks jätta piisavalt hooldusruumi. Filtri vahetamiseks tuleb filtri kasseti suund hoida silindri pikkuse lähedal.


(7) Isepuhastuva filtri spetsifikatsioonid peaksid olema kooskõlas torustiku või vooluhulgaga. Kui üks filter ei suuda süsteemi voolunõudeid täita, saab süsteemi filtreerimisnõuete täitmiseks paralleelselt ühendada kaks või enam. Mis tahes tüüpi paigalduse korral tuleb põhjalikuma tühjendamise tagamiseks hoolikalt jälgida, et automaatse äravooluklapi väljalaskesuund oleks horisontaalselt või allapoole.


(8) Kui isepuhastuv filter on paigaldatud õue, pöörake tähelepanu veekindlale ja vihmakindlale.

https://www.inocofiltration.com/