Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuv filter paigaldamise meetod ja ettevaatusabinõud

Sep 30, 2018

Isepuhastuv filter paigaldamisel pöörake tähelepanu kaitse kontrolli kasti, andur ja ülekande osad võib kahjustada. Seejärel toru saab ühendada isepuhastuv filter kehal noole suunas nii, et vee voolu suund vastab nool keha kehal.

 

Isepuhastuv filter tuleb paigaldada enne veeseadmete kaitstud ja varustus vesi võimalikult lähedal. Elektrisüsteemis, tuleb paigaldada isepuhastuv filter veepump ja vee seadmed. Mida lähemal vee varustus, seda parem. Kuna rõhk enne pumbale ja veetõsteseadmetele seadmed ületab piirmäära filter, isepuhastuv filter surve ka saab paigaldatud pump ees ja võimalikult lähedane pump.

 

Automaatne äravoolu ventiil ühendusviisi puhul isepuhastuv filter jaguneb ääriku ja niit luku. Äravoolutoru ei tohiks olla liiga pikk. Ärge püüdke ületa 10 meetrit. Tegeliku installi, tuleb seda pidada on kerge hooldada, enne ja pärast puhastamise filter tuleb paigaldada valve väljalülitamine ja bypass toru paigaldada. Mõlemal pool isepuhastuv filter peaks jääma piisavalt ruumi hooldus. Filtrikassett suunas tuleks hoida filter asendada ballooni pikkusest.

 

Isepuhastuv filter SPETSIFIKATSIOONID peaks vastama toru või voolu. Kui ühe filtri ei suuda täita süsteem voolu, kahe või enama saab ühendada paralleelselt filtreerimise vasta. Mis tahes tüüpi käitis vastuvõtmisel tuleb teha väljalaskeava suunas automaatne äravoolu ventiil horisontaalselt või allapoole põhjalikumat kinnituse tagamiseks.

http://www.inocofiltration.com/