Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuv filter nõuetega

Nov 21, 2017

Filter SPETSIFIKATSIOONID tuleks kattuda torujuhtmete paigaldamisega, kui filter voolu ei vasta nõuetele juhtme, kaks (või rohkem) filter saab paigaldada paralleelselt või teha järgmise filter.

Filter tuleb kaitsta nii palju kui võimalik, mõju madala surve sisselaske süsteemi paigaldatud ja seega tuleb paigaldada rõhu valgusallika lähedal.

Filter tuleb paigaldada torujuhtmesüsteemis seerias. Et tagada pidev veevarustus seisakuid, arvatakse, et bypass kehtestada süsteemi ja cut-off Kuulkraan tuleks sätestada impordi-, ekspordi- ja ümbersõit filtri. Kui oht tagasivoolu ventiil tuleb paigaldada filter lahti.

Kuna valiku märkida, et vett voolab läbi automaatne isepuhastuv filter ei ületa temperatuuri.

Paigaldamise kohas, kus kolme-faasi AC 380V võimu sagedus (kolmefaasiline neljajuhtmelise süsteemi). Kanalisatsiooni toru kuni 5 meetrit, et vältida vasturõhk.

DC süsteemi tähelepanu filter täpsust, eeltöötlus, surve küsimustes, Ettevaatust vahelduva süsteemi tüübi ajastus.

Mõistlik valik installi keskkonna, pöörama tähelepanu veekindel, vihm, niiskus.

Seadmete sisend, väljund, reovee Uputatav tuleb paigaldada ventiil (äravoolu ventiil tuleks kiiresti valve).

Net seadmetel pole kuni 1500mm; net seadmed ja seina vahel pole alla 1000mm; seadmed ja ümbrust tuleks anda hooldus ruumi vähemalt 500mm.

Seadmete impordi ja ekspordi torustike seadma lähedal toru suus toru sulg; otseselt seotud mahutit otsik on suurem või võrdne DN150 allpool ventiil seadma sulg.