Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuv filter toote ülevaade

Apr 10, 2019

Isepuhastuv filter on valmistatud roostevabast terasest ja nailonharja luukomponentidest, vee kvaliteet puhastub uue veepuhastusseadme filtrielemendi kaudu. Väikese koguse veega pesemine, pesurõhk on väike ja lihtne paigaldada, seade on madala vastupanu, kõrge vooluhulga, lihtne kasutada, kergesti hooldatav, olenevalt kasutaja nõuetest, nii käsitsi kui ka automaatne seeria, eriti tsiviilotstarbeline kasutada ringlussevõetud veepuhastussüsteemi.

Isepuhastuva filtri sisekonstruktsioon koosneb roostevabast terasest traatvõrgust (või luu nailonist harjast) ja roostevabast terasest filtrielemendist ja käigukastist. Ajami mootor ja elektriventiil lõpetavad puhastamise ja tühjendamise automaatselt. Töörežiimiks on automaatne töö (seda saab ka käsitsi juhtida). Diferentsiaalrõhu või ajastatud automaatse äravoolu funktsioon.

Kui vesi voolab läbi filtri, jäävad filtrielemendiga vee mehaanilised lisandid kinni. Kui filtrielemendi pinnale kogunenud lisandeid on teatud määral suurendatud, saab puhastamist ja tühjendamist teostada vastavalt ajastuse režiimile või rõhuerinevuse režiimile ning kogu puhastamis- ja tühjendamisprotsess ei nõua personali tööd. Ohutu ja usaldusväärse veevarustuse tagamiseks mingil juhul ei ole seisakuid vaja.

Isepuhastuv filter sobib erinevatele veevarustussüsteemidele, eriti pideva töötamise süsteemile. See võib filtreerida vees mitmesuguseid mehaanilisi lisandeid, et tagada süsteemi seadmete ohutu ja usaldusväärne toimimine. See on imporditud filtrite ideaalne asendaja ja kõik näitajad on täielikult saavutatud. Sama imporditud toodete tase. Seda saab kasutada mitmesugustes veevarustussüsteemides, nagu terasetööstus, metallitööstus, paberitööstus, keemiatööstus, plastitööstus, niisutus jne.