Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuv filter tööpõhimõte (imemise tüüp)

Apr 11, 2019

Vee sisselaske kaudu ja esimene filtreerib lisandite suuremad osakesed läbi jämeda filtri ja siis jõuab peene filtri. Filtreerimise käigus, peene filtri tasapisi koguneb mustust ja vett, et filter lisandi kiht lisandeid. Sest lisandi kiht koguneb peene filtri sisekülg, moodustub rõhuvahe peene filtri sees ja külgedel. .

Kui rõhkude vahe filtri saavutab etteantud väärtuse filter, alustab puhastus. Sel ajal puhta veega varustamine jätkab flow puhastamine ventiil avaneb, puhastamise koda ja äraveo seadme veerõhk langeb oluliselt ja filter kergelt surudes saab imeda ja imetud. Toru, imitoru ja puhastamise koja rõhu vahe tekitab imemise jõu imemisotsiku moodustada imemise protsessi kaudu. Samal ajal filter elektrimootor ajab imitoru teha spiraal algatusel telje suunas.

Telje ja pöörleva liikumise cleaner äraveo kombinatsioon täiesti Puhastab ekraani kogu sisepind. Õhetus kogu protsess kestab vaid mõnikümmend sekundit. Äravoolu ventiil sulgub lõpus pesta. Filtri hakkab valmistuma järgmisel loputustsükkel.

www.inocofiltration.com