Kodu > Teadmised > Sisu

Enese puhastamine filter töötab toimetaja

Nov 21, 2017

Vee sisselaske filter, esimesel jämeda filtri komponentide lisandite suuremate osakeste filtreerimiseks ja seejärel sõlmib peenfilter, filtreeritakse läbi peene filtri lisandite peenosakeste outlet suubla vee.

Filtreerimisprotsess, peene filtri silma järk-järgult koguneda lisandeid ka väljaspool, et rõhkude vahe. Kui rõhk jõuab etteantud väärtuse, siis hakkab puhastus: blow-off klapp on avatud, hüdrauliline motoorsed kambri ja peamine assamblee Hüdrosilinder release surve ja vee; Hüdrauliline motoorsed kambri ja imitoru rõhk langeb järsult, surve mõju imemisotsiku peenfilter seina mustuse, hüdrauliline mootor hüdraulilise mootori ruumi, poolt reovee ventiil, imemise protsessi teket. Kui vesi voolab läbi hüdraulilise mootoriga, imitoru liigub pööramiseks, imitoru liigub kehalt hüdraulilise silindri kolb ja imifilter assamblee on täielikult puhastatud ja aksiaalne algatusel kombinatsioon puhastada ja selle pöörleva liikumise. Kogu puhastusprotsessi kestab kümneid sekundeid. Kuuluma puuraukude ventiil on suletud lõpus puhastus, ja suurema surve põhjustab hüdraulilise silindri kolb tagasi algasendisse ja filtri hakkab valmistuma järgmiseks tsükliks õhetus. Puhastusprotsessi, segamatult tööd tavaline filter filter.

Järellainetuse toimub automaatselt põhimõte: nagu varem mainitud, järellainetuse hüdrauliline klapp on avatud hüdraulilise silindri kolb ja selle tegevus ja need on läbi järellainetuse kontrolleri kontrollida. Järellainetuse kontroller, filter sisend- ja väljundühendused rõhkude väärtuse täpselt kontrollida hüdrauliline klapp ja hüdraulilise silindri ja vastutava töötleja võimu pärineb torujuhtme enda surve.

Isepuhastuv filter omadused: katkematu veevarustuse järellainetuse kogu järellainetuse otsik on net filtreerida iga viis seda saavutada. Hüdrosilinder tegevus ei mõjuta normaalne veevarustus järellainetuse on ainult väike pihusti otsik ja peen kohaliku õhurõhu muutusi ja koguja. Samal ajal tagasipesemist jooksul kasutatud vee kogus on väga väike voolukulu 300 m3 / h. Näiteks järellainetuse voolu 35-40m 3 / h, järellainetuse aega 7-15 sekundit, järellainetuse vee maht 80-160L.