Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuvad filtrid ja muud filtreerimisseadmed

Jan 28, 2019

Filtrid on niisugune masin, mida me oma elus sageli kasutame veereostuse käitlemiseks ja meie keskkonna paremaks muutmiseks. On mitmeid filtreid, näiteks roostevabast terasest täppisfiltrid, täisautomaatsed filtrid, isepuhastuvad filtrid jne.

 

Isepuhastuv filter on mingi täppisfilter. Suurim täpsus võib ulatuda 20 mikronini. Filterelement on valmistatud roostevabast terasest 304 või roostevabast terasest 316L. Puhastamist kasutatakse püütud saasteainete puhastamiseks. Isepuhastuv filter on varustatud elektrilise juhtseadmega. Tühjendusklapp, sisselaskeava ja väljalaskeava puhastavad ja tühjendavad automaatselt, kui saavutatakse seatud rõhu erinevus või aeg.

 

Oluliseks erinevuseks isepuhastuva filtri ja roostevabast terasest täppisfiltri vahel on see, et täppisfiltri elementi saab vahetada ainult mõne, seda saab puhastada ja uuesti kasutada ning isepuhastuv filter ei ole vaja vahetada, filterelement on tehtud roostevabast terasest ja reovesi puhastatakse automaatselt. www.inocofiltration.com