Kodu > Teadmised > Sisu

Mitmed aspektid, mida tuleks täheldada isepuhastuvate filtrite paigaldamisel

Nov 05, 2018

Igal ajal pöörab ettevõte keskkonnakaitsele rohkem tähelepanu. Isemajutatavat filtrit kasutatakse laialdaselt ka ühiskondlikus tootmises ja elus ning selle filtreeriv mõju veesüsteemis muutub üha olulisemaks. Enne puhastamist puhastava filtri paigaldamisel pöörake tähelepanu juhtkarbi, anduri ja ülekande osade kaitsele, et vältida kahjustusi.

Samal ajal tuleb toru ühendada isepuhastuva filtri korpusel oleva noole suunas, nii et veevoolu suund on kooskõlas keha noolega. See peaks olema paigaldatud enne veevarustuse kaitsmist ja võimalikult lähedal veevarustusele. Energiasüsteemis tuleb veepump ja veeseade vahel asetada isepuhastuv filter. Mida lähemal veevarustusele läheb, seda parem. Kui pumba ja veevarustuse rõhk ületab filtri piirsisurust, võib ka pumba ette paigaldada isepuhastuva filtri ja võimalikult pumba lähedale.

Enesespuhastatava filtri paigaldamisel veenduge, et automaatse tühjendusklapi väljalaske suund on horisontaalne või allapoole, et tagada põhjalikum väljavool. Selle spetsifikatsioonid peaksid vastama torudele või voolule. Kui üks filter ei vasta süsteemi voolu nõuetele, saab kaks või enam süsteemi paralleelselt ühendada, et vastata süsteemi filtreerimise nõuetele.

Ennast puhastatava filtri elektrilise osa reguleerimisel võtke arvesse, et mootori pöörlemissuund peab vastama märgistuse suhtele; kasutusel peaks rõhkude diferentsiaal määrama kohapealse süsteemi tegelike nõuete kohaselt, nii et kanalisatsiooni saaks puhastada õigeaegselt. Peale selle tuleks paigaldust hoolikalt kaaluda, tuleb enne ja pärast isepuhastuvat filtrit paigaldada sulgeventiil ja paigaldada möödavoolutoru.http: //www.inocofiltration.com/