Kodu > Teadmised > Sisu

Staatilised segistirakendused

Jan 11, 2018

Staatiline segisti on arenenud keemilise ühiku varustus, kuna selle loomisest on mitmes valdkonnas nii kodus kui ka välismaal edutatud. Võrreldes dünaamiliste segamisseadmetega ei muuda staatiline segistis olev staatiline segisti üksus segamisprotsessi ajal ise, vaid levib ja segab vedelikku vedeliku enda energiaga ja staatilise segamisseadme toimimisega, nii et selle seadmeteta Liikuvad osad puuduvad.

Kuna staatilised segistid võimaldavad segamist ilma mehaanilise agitatsioonivarustuse kasutamiseta, tuleb toodet segada otse vedeliku enda poolt ning fikseeritud segamisseade pidevalt lõikab, difundeerib ja edastab vedeliku; ja segamine Nõutav kineetiline energia tuleneb pumba seadmest.

Tegelikult on staatilisel segistil eelised: väike suurus, mugav hooldus, lihtne paigaldamine, kõrge lahtivõtmine ja usaldusväärsus jne; lisaks sellele on selle eelised heade segunemiste, kõrge efektiivsuse, lihtsa pideva tootmise, väiksema tööjõumahukuse, tootmise efektiivsuse ja energiatarbimisega. Madalad, tootmiskulud on väikesed.

Eespool nimetatud eeliste seeria muudab staatilise segisti järk-järgult keemiatööstuse, nafta, keemiliste kiudude, rasvade, toiduainete ja keskkonnakaitse valdkonnas jms ning keemilise üksuse töö, ekstraheerimise, gaasi imamise, reaktsiooni valdkonnas ja soojusvahetus, lahustunud, hajutatud, segatud pulber, näiteks silmapaistvad tulemused.

Et rääkida staatilise segisti rollist veetöötluses, võib iga selle komponenti jagada kaheks vooluks, vool jagatakse pärast seda, kui vedeliku kihi paksus on õhuke, nii et bakterid puutuvad kokku HOCl-ga, Lihtne tappa; samal ajal on ülesande muutmine ja pöördumine.http: //www.inocofiltration.com/