Kodu > Teadmised > Sisu

Staatiline mikser mudel ja staatiline mikser kasutamine

Mar 21, 2018

Tuleks märkida, et eri tüüpi staatilised segistid vastavad erinevates olukordades ning nende vastavate tehniliste etendused on ka erinevad. SV-tüüpi staatilised segistid on silindrilised seadmete teatavaid gofreeritud plaadid kokku. Need sobivad rohkem segamine ja vedelik-vedelik, vedelik-gaasi ja gaasi-gaasi Emulgeerimine koos viskoossus on väiksem kui 102 centipoise, reaktsioon ja imendumist. Kaevandamine, täiustatud soojuse edastusprotsessi.

 

SK-tüüpi staatiline mikser on keevitatud ühe auguga vasakule ja paremale keeratud spiraalne plaat nii, et see sobib keemia, nafta, farmaatsia, toidu segamine, trahvi töötlemine, plasti, keskkonnakaitse, Sünteetilised kiud, mineraal töötlemise ja teiste osakondadega. , reaktsioon, kaevandamine, imendumine, survevaluseadmed, värvi sobitamise ja soojuse ülekanne protsessid.

 

On ka mis SX tüüp staatiline mikser, mis koosneb peamiselt riivide moodustada mitmeid X-tüüpi rühmad kindlate reeglite kohaselt. Staatiline mikser reageerib ja segab keskmise ja kõrge viskoossusega vedelik-vedelik mille viskoossus kuni 104 centipoise. Segamine protsessi ja reaktsiooni läbiviimiseks imendumise protsessi või polümeeri vedeliku on efektiivsem, eriti siis, kui töötlemise maht on suur, kasutamise mõju on parem.

 

SH-tüüpi staatiline mikser on ka staatiline mikser. Tema üksus koosneb Standard augud ja spiraalid paigutatakse augud. Külgnevate üksuste double augud suunda on valesti 90 °. Vedeliku ümberjaotamise kojad on olemas üksuste vahel. Ainulaadne struktuur sobib segamiseks, Emulgeerimine, Värvivaliku, süsti ketramine ja soojusülekande protsesside trahvi töötlemise, plastmasside, sünteetiliste kiudude ja mineraalide töötlemine. See on eriti sobilik keskmise ja kõrge viskoossusega puhastamine media väike vool ja kõrge segamine nõuetele. .

 

Lisaks on SL-tüüpi staatilised segistid, mis sobivad kasutamiseks keemilise, nafta, ja rasva tööstusharudes, kus viskoossus on kuni 106 centipoise või polümeeri keskmise. Kuigi see on materjalide segamine, see suudaks ka soojusülekande ja jahutus.http://www.inocofiltration.com/