Kodu > Teadmised > Sisu

Staatilised segisti teaduslikud ja mõistlikud hooldusmeetodid

Feb 07, 2018

Tööstuslikus tootmises kasutatakse laialdaselt staatilisi segusid, seega tuleb hoolitseda selle eest, et staatilisi segusid ei kasutata pika aja vältel ning et staatilised segurid oleksid välja lülitatud ja toide välja lülitatud, kuna pikaajalised toiteühendused põhjustavad kehatemperatuuri ülekuumenemine, mis põhjustab seadme erinevate elektroonikakomponentide kahjustamist.

 

Staatiliste mikseri võtme ülekandeosade puhul peame kasutama määrdeõli, et tagada protsessi tulevikus kasutatava seadme tavapärane kasutamine. Staatiline mikseri õlimudeli number 46 peaks olema seepärast, et töötavad seadmed vajavad palju energiat ja 46 - bensiini kõrge kütteväärtus, just bensiini nõuete rahuldamiseks staatilise segistiga.

 

Staatiline segisti V-rihm peaks olema sama suur, kui see asetatakse käigukasti sisse, pöörake tähelepanu kergelt käsitsetavale, nii et V-rihma ei kahjustaks, ja seadme sees oleva V-rihma paigaldamine tuleb pingutada vältige turvavöö kukkumist. Peale selle peaksime pähkel mutrelema, et vältida mitmesuguseid tegureid, mis põhjustavad mutrit.

 

Tavaliselt peame regulaarselt puhastama staatilist segistipaaki, et tagada, et paak ei kogune liiga palju rasva; samal ajal tuleb selle filtrit puhastada igal teisel kuul, kuna filter peab prahist kinni võtma, seda on lihtne põhjustada prügi kuhjumist, kuid konkreetne puhastusaeg peaks põhinema valitud masina tugevusel.

 

Peale selle, et professionaalsete inspekteerimis- ja hooldustööde staatiline segisti on tõhusalt uuritud, nii et see ei põhjusta seadmetele tõsist kahju. Pärast seadme oleku taastamist ei saa toimingut jätkata.

www.inocofiltration.com