Kodu > Teadmised > Sisu

Torukujulise staatilise segisti struktuur, materjal ja kasutusmõju

Jun 20, 2018

Praktika on tõestanud, et torukujuline staatiline segisti on väga efektiivne mitmesuguste koagulantide, koagulantide, osooni, vedelkloori, happe ja leelise neutraliseerimise ning gaasi ja vee segu lisamisel veevarustus-, drenaaži- ja keskkonnakaitseprojektides. See on muutunud ideaalseks vahendiks erinevate ainete vahetuks segunemiseks veepiirkonnas, millel on omadused kiireks ja tõhusaks segamiseks, lihtne struktuur, energiasäästlikkus, kompaktne suurus jne.

 

Välise jõu puudumisel tekitab torustiku staatilise segisti kaudu vooluhulk kolme funktsiooni: suunamine, ristmiksimine ja vastupidine pöörlemine, nii et lisatud ainet saab kiiresti ja ühtlaselt kogu veekogusse hajutada, et saavutada vahetu segamise eesmärk. Tõhusus on sama suur kui 90 ~ 95%, mis võib säästa umbes 20-30% annusest, mis on väga tähtis vee puhastamise efekti parandamiseks ja energia säästmiseks.

 

Torukujulise staatilise segisti materjal on peamiselt valmistatud klaasist terasest, süsinikterasest ja roostevabast terasest. Klaaskiust armeeritud plastmaterjali kasutamine on mugavaks töötlemiseks, vastupidavuse, vastupidavuse ja korrosioonikindluse eeliseks. Struktuurilisest seisukohast koosnevad torukujulised staatilised segistid koosnevad üldjuhul torujuhtmetest, pihustidest, keeriskambrist, perforeeritud plaatidest või kujuga plaatidest, mida kasutatakse segamise soodustamiseks. Tavaliselt kasutatakse torustike kolme osi koos, düüside, pöörisvoolude ja perforeeritud plaatidega. , Vormitud plaadid jms.

 

Torukujulise staatilise segisti põhikomplekt on varustatud spetsiaalse spiraalsega segatud monomeeriga ja alguses on kõik kaks identset monomeeri külgnevat vastastikku fikseeritud torustikus ja monomeer ise ei pöörle töö ajal. Seadmes ei ole pöörlevat osa, kuid segavenergiana kasutatakse veevoo kineetilist energiat.

 

Kui vedelik voolab torukujulises staatilises seguris, jagab iga monomeer veevoolu kaheks ja segaja vooluhulga lahutajate koguarv järk-järgult suurendab monomeeride arvu geomeetrilises progressioonis; ja kuna külgnevad segamise monomeerid on vastupidises suunas. Kui veevool tekib pidevalt pöörleva turbulentsi suunas vastupidises suunas, tekitatakse iga monomeeri mõlemas otsas keerdu. See virtex ja anti-vortex vortex suurendavad segamise efektiivsust ja segistis toimuvad kolm liiki segamistegevusi, nii et keha massiülekande kiirus on kiire ja see võib lõpule viia erinevate vedelate ainete efektiivse segamise.

http://www.inocofiltration.com/