Kodu > Teadmised > Sisu

Pöörlev desiltreerimisseadme paigaldamine ja filtritehnoloogia tagasipesu filtrile

May 04, 2019

Tagapesu filtri tsüklonide desander tuleb paigaldada veevarustustorustiku põhitorustiku külge ja kinnitada alusele ning sisend- ja väljundtorude vahele tuleb lisada möödasõit. Selleks, et tagada sissevoolava vee sujuv vool, tuleb enne vee sisselaskeava paigaldamist paigaldada sama läbimõõduga sirge toru, mis on vee sisselaskeava juures, ja pikkus võrdub 10-15-kordse vee sissevooluava läbimõõduga. .

 

Tagavoolufilter Swirl desilters tuleb paigaldada piisava hooldusruumiga seadme ümber. Tavalises töös tuleb avada sisselaske- ja väljalaskeklapid ning äravooluklapp ja möödavooluklapp tuleb sulgeda. Vastavalt liiva kogusele lähtevees lastakse liiv korrapäraselt välja ja reovee väljalaskmisel avatakse reovee klapp. Reovee ärajuhtimise protsess ei mõjuta süsteemi normaalset veetarbimist. Pärast tühjendamist sulgege tühjendusklapp.

 

Tagapesu filtri tsüklonieemaldajal puudub filtri lisandite funktsioon. Kui on vaja lisandite filtreerimist, on vaja filtrit. Kiudfilter on rootor-tüüpi kiudfiltritehnoloogial põhinev filtrite seeria. Rootor-tüüpi kiudfiltrimaterjalil on eelised granuleeritud filtrimaterjali kõrgetasemelisest pesemisest, madalast tagasivoolust ja madalast veetarbimisest algse filtri vees; kiudfiltrimaterjal, millel on suur spetsiifiline pindala, kõrge filtreerimise täpsus, suur hulk pealtkuulamist ja filtri voodipilu Kõrge kiirusega eelised; samal ajal omab see tugevat kohanemisvõimet erinevate kandjatega, hea tagasiiskumisvõime ja filtripõhja suur kasutusaste.

 

Filtreerimisel moodustab rootor-tüüpi kiudfiltrimaterjal filtri ülemistest alumistest pooridest, mis on peaaegu ideaalne filterplaat suure ja väikese gradiendi muutmisjaotusega. Filtrikihi struktuur on kasulik suspendeeritud tahkete ainete tõhusaks eraldamiseks vees, suur. Tahke suspensioon jääb ülemisse ossa kinni, samal ajal kui väikesed suspendeeritud tahked ained, mis ei ole lõksus, langevad ja filtri aluse vahekaugus väheneb, jääb see alumisse ossa kinni. www.inocofiltration.com