Kodu > Teadmised > Sisu

Isesõbraliku filtri kasutamine hägususe heitvee ja vesikonna juhtimisega.

May 05, 2018

Hiina täiustatud veepuhastusseadmetega on veekogudesse laialdaselt kasutatav isepuhastuv kiht, mis on saavutanud head majanduslikku ja sotsiaalset kasu. Loomulikult on see kasulik ka meie riigi vesikonnale, seepärast on isepuhastuv filter märkimisväärne mõju selle ravile.

Koagulatsiooni sademeprotsess on madala hägususega veetöötlustehnoloogia võti, võib täpselt kontrollida koagulandi suhte annuse suurust, sest väikese hägususega vee puhul on vaja vähem koagulante, alumiiniumi lillede peeneteraline moodus, väike , kerge, raskesti sadestatav, hõlpsasti filtrit tungida. Seetõttu on madala hägususega vees annuse täpset kontrolli väga keeruline ja vajalik.

Isepuhastuva filtri välimus lahendab selle probleemi väga hästi, selle lihtne disain ja hea töötulemused teevad kanalisatsiooni, et saavutada parim filtreeriv efekt. Vee kvaliteedi puhastamiseks kasutage filtrit vee lisandite otseseks blokeerimiseks, suspendeeritud osakeste ja tahkete osakeste eemaldamiseks, hägususe vähendamiseks, vee kvaliteedi parandamiseks, süsteemi mustuse, vetikate, rooste jms vähendamiseks.

Isepuhastuva filtri maht on hägususe efektiivsel kasutamisel efektiivselt reovee puhastamine, pärast vee puhastamist puhastamata isekorraldusfiltratsioon ei ole mitte ainult riikliku reovee ärajuhtimise standardi järgi ja vett võib puhastada isepuhastuva filtri abil , ringlussevõtt säästab veeressursse tõhusalt.

Ja isepuhastuv filter on järk-järgult muutunud veetranspordi turvalisuse tagamiseks, see võib tagada iga tilgu veest täieliku ohutuse, praegu on iga suur tehas hakanud järk-järgult seadmeid paigaldama ja kasutama, samuti edasi edasi ja traditsiooniliste veeressursside arendamise keerdumine.

Isepuhastav filter, mis soodustab vesikonna reostuse arengut, aga ühtlasi parandab ja vähendab traditsioonilise veekeskkonna ohutu kiiruse arengut, edendab ka meie riigi üldist ökoloogilist keskkonda ulatuslikuma arengu saavutamiseks. Basseinis valitseva saastekontrolli tõttu edendatakse kogu elujärgu turvalisust ning edendatakse veevarude ringlussevõtu arendamist.http: //www.inocofiltration.com/