Kodu > Teadmised > Sisu

Kokkupandava gaasi filtri õige kasutamine ja desinfitseerimine

May 08, 2018

Filtreeritakse elulaadis väga sageli ja kasutajate soovid filtreerida järk-järgult suurendada, on filtri tüüp üha rohkem, kui suur osa kasutajatest on tunnustanud ja eelistanud ka ühte volditavat gaasifiltrit. Parima kasutusmäära ja kasutusmäära saavutamiseks tuleb kokkuklapitavad gaasifilter korralikult kasutada ja desinfitseerida.

 

Esimene asi, mida on vaja teada, kuidas kasutada kokkuklapitavad gaasifiltrit, mis on tegelikult väga lihtne. Esimene samm on filtri kokkuostu tagasiostmiseks ja seda saab teha vastavalt juhistele. Teine samm on kontrollida ja kontrollida toiteallikat enne kokkuklapitavad gaasifiltri kasutamist.

 

Kokkupandava gaasi filtri katsetamise põhifunktsiooniks on seadme töökindluse testimine. Kui on ebanormaalne nähtus, saab seda ametlikult kasutada, kui see on õigeaegselt lahendatud. Pärast kasutamist tuleb ohutusprobleemi tagamiseks välja tõmmata õhufiltri toide.

 

Teiseks on kokkuklapitavad gaasifiltri desinfitseerimise meetod. Pärast kasutamisperioodi tagavad seadmed kindlasti palju baktereid ja plekke. Kui neid aja jooksul ei töödelda, mõjutab see filtreerimist, nii et desinfitseerimine on üks võtmetööstustest.

 

Kokkupandava gaasi filtri steriliseerimise meetod on väga lihtne. Vajalik on filtrivõrgu eemaldamine ainult sees. Filterveebis on palju mustust ja tolmu. Seda saab teha puhuriga või pehmete juustega pintsliga. Seda saab ka leotada desinfektsioonivahendiga jms, et saavutada põhjalik puhastusmõju. Filtreerige ekraan. Kokkupandavate gaasifiltrite nurka tuleb ka steriliseerida, näiteks harjad, rätikud jms.

 

Tegelikult on kokkupandava gaasi filtri kasutamine ja töö desinfitseerimine on spetsiaalne personal, kes vastutab tootja ostmise eest, on ka selged ja kasutajajuhendid. Kui te ei mõista, et probleem võib otseselt tootjaga ühendust võtta, saadavad tootjad professionaalsetele töötajatele probleemi lahendamiseks ülaltoodud analüüsi kaudu, usun, et kasutajal on teatav arusaam, et seda saab teha korrapäraselt, et et saavutada parim kasutusvõimalus.http: //www.inocofiltration.com/