Kodu > Teadmised > Sisu

Staatilise mikseri konstruktsioon ja selle segakoormuse omadused.

Apr 26, 2018

Selleks, et staatiline segaja saaks oma suurepärase efektiivsuse täielikult välja tõmmata, paigaldatakse see tavaliselt tööstusliku torujuhtme külge ja on nii kaugel vedeliku või pumba väljalaskeava algse segamise kohast. Ja torujuhtme gaasivarustusegisti ees olevas materjalikogus, tingimuslikul juhul, kohtumine seadistatud nii palju kui võimalik, enne kui sisselasketoru staatiline segaja on positsioonis üle 30 mm, kuid samal ajal peab see tagama, et kõik segamaterjalid gaasivett staatiline segisti.

Kasutatav staatiline segisti, kui puudub selge viide, kas ühtki saab tavaliselt importida, nii et seda saab paigaldada horisontaalselt, saab seda paigaldada vertikaalselt, kuid peaks võimalikult suurel määral asetama otse torule, et tagada segamisjõu , peavad säilitama kogu segatud materjalide keskmise ja rõhu püsivuse.

Kuna staatiline segisti tegelik suurus ei ole suur, võib arvata, et eelfilteriekraan võimaldab tõhusalt eemaldada segamiskeskkonnas segadust. Kuigi staatilisel segistil on emulgeeriv toime, mõned materjalid on pärast emulgeerimist kergesti kadunud ja vajadusel tuleks kaaluda emulgaatorit.

Vaatlus ja leiti, et see sobib staatilise segisti turbulentseks segamiseks keerutatud tera kujul, kuna voolukiiruse suurendamine voolu suuna sektsioonis tekitab palju äge keerise ja tugeva nihkejõu, see jõud saab tõhusalt nagu gaas ja vedelik, vedel vedelik, tahke ja vedel dispersioon ning vedela vedeliku, tahke ja vedeliku lahustamine.

muidugi lisaks keerdse tera kujule võivad muud staatilise segisti vormid ka turbulentselt seguneda, kuid suurema osa energiast saab selle vedeliku ja seina hõõrdumise vedeliku tarbimine, vedeliku harva kasutatava hõõrdumise hõõrdumine . Seetõttu ei ole nende energiatarbimine väga ideaalne.

Pärast staatilist segurit segunev vool on tüüpiline laminaarse segamise seisundi ja rihma pideva või katkendliku joonega ning osakeste kuju ja muutuse olek sõltub vedeliku ja rebendite arvu Reynoldsi arvust. Seega, niikaua kui segatud ühtlane vedelik, olenemata selle kiirusest ja segisti läbimõõdust, võib katsega määratud ühikute arvu kohaldada.http: //www.inocofiltration.com/