Kodu > Teadmised > Sisu

Filter eraldaja kasutamine ja tsüklonit

Mar 15, 2018

Kuigi filter eraldaja ja cyclone filter on sama eraldamise seade, need on ikka erinevad lahususe põhimõte ja kohaldatavat korda. Nende seas tsükloneraldajat kasutatakse peamiselt raskuse settimist ja õhuvoolu pärast tsüklon on raske tahke. Osakesed jäävad maha ja gaasi ja valgus komponentide tõus ja väljalaskeava puhutud.

 

Separaatori filter on filtri element. Tahked osakesed on makromolekuli ei saa sisestada tagumise seade läbi filtri element. Väikesed molekulid läbivad. Seega seda eraldavad vedelad lisandid. Kui filtri element on vedelik, vedelik kogub ja moodustavad üheks. Kui vesi langeb, see langeb, siseneb kondensaadi kott, seega lõpetab reostust, siis filter eraldaja ja udu püüdja element veel eraldi vedelik lisandiga.

 

Ilmselt tsükloneraldajat on sama hea kui vedeliku eraldamise mõju filter eraldaja. Üldiselt põhilised tsüklon on peamiselt tahke aine eraldamiseks ja filter eraldaja veelgi filtreerida, väiksemad tahked lisandid ja vedelad lisandid. Saab paremini tegeleda.

 

Kalkulaatorifunktsiooni naftaväljad on peamiselt filter eraldajad, kuid need saab jagada horisontaalse ja vertikaalse kuju järgi. Vertikaalne eraldajad jaguneb vertikaalne kahefaasiline separaatorid ja kolmefaasiline eraldajad. Nad on sobilik tugevam lisandeid sisaldava nafta ja gaasi segu. Praht, mistõttu on lihtsam kontrollida vedeliku tase ja istuvad vähem ruumi eemaldamise lihtsustamiseks äravoolu turustusvõimalusi all. .

 

Horisontaalse eraldusjoone jaguneb horisontaalne kahefaasiline ja kolmefaasiline eraldajad. Gaasi voolu suund ja lahendamise suunas piisake on üksteisega risti, tilgad saab kergesti eraldada gaasi juurdevool; gaas-vedelik kasutajaliides on suur, mis soodustab vahu teket nafta ja õli-gaasi suhe nafta kõrge; lihtne tekstiilesemed, transportida ja säilitada.http://www.inocofiltration.com