Kodu > Teadmised > Sisu

Kuiva õhu hüdraulikafilter on hüdrauliline filter, mis eraldab õhus olevad lisandid läbi kuiva filtrielemendi (näiteks paberfiltri).

May 03, 2019

Õhuhüdraulikafiltrid, mida kasutatakse kergetel sõidukitel (sh autod ja väikeautod), on üldjuhul üheastmelised. Selle kuju on piklik või elliptiline ja tasane. Filtrimaterjal on filterpaber või mittekootud kangas. Filtri otsakate on valmistatud metallist või polüuretaanist ja väliskest on valmistatud metallist või plastikust. Õhumahu nimivoolu kiirusel ei tohi filtrielemendi esialgne filtreerimise efektiivsus olla väiksem kui 99,5%.

Karmide töökeskkondade tõttu peab raskeveokitel olema suur hulk õhu hüdraulilisi filtreid. Esimene etapp on tsüklon-eelfilter (nagu tera rõngas, keerdtoru jne), mida kasutatakse jämedate osakeste lisandite filtreerimiseks, filtreerimise efektiivsus on üle 80% ja teise etapi peenfilter on mikropoorne paberfilter (tavaliselt nimetatakse seda peamine filterelement), on selle filtreerimise efektiivsus üle 99,5%. Põhifiltri elemendi taga on ka kaitsefiltri element, et vältida tolmu sattumist mootorisse, kui peamine filterelement on paigaldatud ja asendatud või kui peafiltri element on kogemata kahjustatud. Turvasüdamiku materjal on enamasti mittekootud kangas ja kasutab ka filterpaberit.

Niiske õhu hüdraulikafilter, kaasa arvatud õlivahetus ja õlivann.

Õliimmersioonitüüp on eraldada õhus olevad lisandid õliga immutatud filtrielemendist ja filtrielemendi materjalil on metalltraat ja vahutav materjal. Õlivannitüüp võimaldab imeda tolmuvat õhku õlibasseini, et eemaldada enamik tolmust, ja seejärel filtreerib õli summutatud õhu läbi traadi, õli tilkade ja peatatud õliga haavatud filterelemendi. Tolm pöördub tagasi õlibasseini. Praegu kasutatakse õlivanni õhu hüdraulikafiltrit tavaliselt põllumajandusseadmetes ja mereväes.

Õli hüdrauliline filter asub mootori määrimissüsteemis. Selle ülesvool on õlipump ja allavoolu on mootori osad, mis vajavad määrimist. Funktsioon on õlivannilt õlis sisalduvate kahjulike lisandite filtreerimine ja määrdeõli tarnimine liikumispaarile, nagu väntvõll, ühendusvarras, nukkvõll, kompressor ja kolvirõngas, et täita määrde, jahutuse rolli. ja puhastamine. Laiendage nende komponentide kasutusiga.www.inocofiltration.com