Kodu > Teadmised > Sisu

Hüdrosüsteemi filtripesuseadme funktsioon ja mudel

Apr 14, 2018

Hüdraulikasüsteemil on tavaliselt hüdraulikaõli puhtuse jaoks kõrgeid nõudeid, nii et süsteemis on filtrisüsteem, mis filtreerib mustuseosakesi, peeneid osakesi ja õli sisaldavaid saasteaineid, et pikendada seadmed ja parandada süsteemi töökindlust ja stabiilsust.

Eespool nimetatud eesmärkide saavutamiseks peab hüdraulikasüsteemi filtriparaatori filtreerimise täpsus vastama libisemiskindlusele, mida tuleb kaitsta. Kui filtri mehhanism on filtri mehhanismi järgi jagatud, saab seda jagada kolmeks liigiks, näiteks pinna tüüp, sügavus tüüp ja adsorptsiooni tüüp.

Pinnatüüpi filtri separaatori filtreerimisfunktsioon realiseeritakse geomeetrilise pinnaga. Filtri südamiku materjalil on ühtlane kalibreerimisava, mida saab kasutada väiksemate aukude suuruste jaoks suuremate osakeste filtreerimiseks. Filtreeritud osakesed peituvad õlivedeliku ülaosas oleva filtri südamiku pinnal ning kõik võrgufiltrid ja joonefiltrid on kõik sellised.

Filtri süttimise filtri separaator poorse läbilaskva materjaliga, sisemise kanali keerdudega. Pinna läbimõõduga suuremad osakesed sattuvad välispinnale ja väiksemad osakesed sisenevad materjali sisemusse ja adsorbeeruvad kanalis seinaga. Sellised filtrid nagu paber, vilt, paagutatud metall, keraamika ja igasugused kiust tooted.

Ülejäänud adsorbeeriv filtri südamikumaterjal adsorbeerib filtri südamikus oleva õlivedeliku osakesi ja magnetfilter on püsimagnetiga adsorbeeruv filter, mis võib adsorbeerida õli rauda, rauda või magnetilist abrasiivset ainet. Dupleksfiltrite tegemiseks kasutatakse tavaliselt teisi filtrite tüüpe ning magnetfiltrid mängivad ka mehhaaniliste seadmete kulumise jälgimisel rolli. Http://www.inocofiltration.com/