Kodu > Teadmised > Sisu

Funktsioon järellainetuse filter ja essentials järellainetuse protsessi

Dec 14, 2018

Järellainetuse filter saab teha vastavad riikliku heitvee heide tööstusliku reovee standard, mis tõhusalt kaitsta keskkonda. Samal ajal, see võib ka täitma korduvkasutamise pärast reovee käitlemisel, mida saab lahendada reovee heakskiidu, vaid ka lahendab reovee heakskiidu. Taaskasutades taaskasutamine säästab kulusid.

 

Samal ajal ka võimalik kujundada vastavalt kasutaja vajadustele toota erinevates vahemikes; filtrid järellainetuse filter pärast spetsiaalne filter filtrid kuni 95 C temperatuuriga, vajatakse filtrid filtrid, mis vajavad töötamiseks külmades tingimustes. Filtreerimise kontrolli süsteem; tugev söövitavad omadused merevee, spetsiaalseid materjale, näiteks titaani ja nikli sulamist valitakse ja filter on spetsiaalselt töödeldud.

 

Järellainetuse filter järellainetuse ajal tuleb mõõduka kiirusega, liiga kiire või liiga aeglane jätkumine. Tuleks hoolitseda selle eest, et tal on piisavalt aega ja voolukiirus, tal on hea järellainetuse mõju tagamaks parem järellainetuse filtri.

 

Mitte ainult seda, kuid ka järellainetuse filter tuleks hoolitseda ühtlase veevoolu tagamiseks kui järellainetuse, tagamaks vee kvaliteedi. Samal ajal peame ka tagama, et suuruse ja filtermaterjali ühtsuse vastaks teatud requirements.http://inocofiltration.com/