Kodu > Teadmised > Sisu

Iseseisva filtri oluline roll vee taaskasutamisel

Mar 27, 2018

Kuna Hiinas on järk-järgult reovee puhastamist tuvastatud, on seonduvad reoveepuhastusvahendid üksteise järel tekkinud. Isekuhastusfiltrid on vaid üks neist. See on tekkinud reovee töötlevas tööstuses ning sellel on olnud oluline roll reovee puhastamisel.

Isepuhastuv filter aitab tõhusalt lahendada Hiina veeressursside probleemi reovee puhastamise protsessi ajal ja suurendab vee taaskasutamise sagedust. Seda saab kasutada maastikuvett, taastatud vee taaskasutamiseks, tööstusliku reovee tööstusele. Võrreldes eelmiste filtritega on seadmel kõrge automatiseerimise, suure hulga töötlemisviiside, kõrge veetäpsuse, katkematu veevarustuse, isepuhastuva kanalisatsiooni, vee tarbimise vähendamise ja veeressursside puuduse leevendamise.

Taastatud vee taaskasutamisel mängib isepuhastuv filter ka toorvee, võre, reguleerimispaagi, lifti pumba, bioreaktori, tsirkuleeriva pumba, membraanimooduli, desinfitseerimisseadme ja keskmise vee hoidmise mahuti kaudu olulist rolli. Seadmete seeria, nagu isepuhastuv filter ja taaskasutatud vee süsteem, kasutamine on võimaldanud reovee teiseseks kasutamiseks.

Isepuhastuv filter soodustab vee tagastamise lõpuleviimist. See on linnaversiooni kriisi lahendamise oluline viis ning see on ka linnaversaare ja veekeskkonna koordineerimise põhiline viis. Koduse reovee puhastamine ja taaskasutamine võivad vähendada põhjavee ärakasutamist. , vaid võib ka anda meile mõningaid majanduslikke eeliseid.

Mõiste "taasväärtustatud vesi" tähistab siin kõiki mittepuhutava vee liike, mis vastavad pärast töötlemist vajalikele vee kvaliteedistandarditele ja mida saab kasutada elu-, olmeruumi-, keskkonna- jm valdkondades, kuna selle kvaliteet on pärast filtreeritakse ja filtreeritakse isepuhastuvate filtrite abil. Indikaator on joogivee kvaliteedi standardist madalam, kuid ületab heitvee kvaliteedistandardite lubatavat heitkogust, mistõttu seda saab kasutada pargiviljelusena ning jõe ja järve veega, linnapärase rohelise veega, maapinnal pihustatav veega, soojuselektrijaama ja keemiatööstuse jahutusvesi, autopesu vett jms, mis vähendab oluliselt veekulusid.http: //www.inocofiltration.com/