Kodu > Teadmised > Sisu

Tagasipesufiltri võtmeroll reovee puhastamisel ja taaskasutamisel

Jul 29, 2019

Tagasipesufilter on omamoodi filter, mis blokeerib otseselt vees olevad lisandid, eemaldab hõljuvad kuivained ja tahked osakesed, vähendab hägusust, puhastab vee kvaliteeti, vähendab süsteemi tolmu, vetikaid, rooste jne, et puhastada vee kvaliteeti ja kaitsta teisi süsteeme. Peen varustus töö jaoks.

Vesi siseneb isepuhastuvasse filtri korpusesse vee sisselaskeavast. Tänu intelligentsele disainile saab süsteem aktiivselt tuvastada ebapuhtuse sadestumise määra ja kanalisatsiooniklapi signaali aktiivselt tühjendada. Paljudes kodumajapidamistes on reovee äravooluavale paigaldatud väike tagasivoolufiltri seade. Selle täiustatud järelpesufiltri järel saab vee kvaliteeti uuesti kasutada.

Filtri aktiivseks puhastamiseks ja mustuse aktiivseks tühjendamiseks töötab tagapesufilter ja ilma igasuguse välise vooluta. Tagapesu ajal saab puhastus- ja filtreerimistsüklit reguleerida. Puhastus- ja filtreerimisaeg on meelevaldselt 10–60 / s ning puhastus- ja filtrikaod on vaid 0,08–0,6% filtreeritud veest; filtreerimise täpsus võib ulatuda 10-3000 mikronini; töörõhk võib ulatuda 1.0-1.6Mpa.

www.inocofiltration.com