Kodu > Teadmised > Sisu

Torujuhtmefiltri eraldaja roll ja eelised

Jun 11, 2018

Torujuhtmefiltri eraldaja on deflektori eraldaja, mis koosneb mitmest deflektorist. Vedelik muudab separaatori voolusuunda mitu korda. Kuna suspendeerunud vee piiskadel on suur mass ja inertsus, kui deflektori voolu suund muutub, võib kuiv aur läbida deflektori ja jätkata liikumist edasi ning veepihud kogunevad deflektorile. Aurjaoturil on suur vooluhulk, mis vähendab veetilkade kineetilist energiat. Enamik neist koondub ja langeb lõpuks separaatori põhja. , läbi lõksu tühjendamise.

 

Torujuhtmete filtri separaatori kasutamisel võib aur või suruõhk järsult muuta voolu suunda, eraldada aurust või suruõhus sisalduvad veetilgad, auru või suruõhu niiskusesisaldus väheneb ja eraldatud vee tilgad koguma. Separaatori all väljutatakse see läbi täiendava lõksu, et tagada aurimisseadmete auru või õhu kuivatamine, parandada auruvarustuse töö tõhusust ja pikendada seadme kasutusiga.

 

On näha, et filtri eraldaja on seade, mis ühendab filtreerimise ja dehüdratsiooni. See mitte ainult filtreerib erinevad väikesed osakesed materjali, vaid ka tõhusalt eemaldab niiskuse, kiudude ja hõljuvate ainete materjalis. Ideaalset puhastusseadet saab laialdaselt kasutada igat liiki trahvi keemilise tooraine jaoks, mida tuleb puhastada.

 

Torujuhtmefiltri eraldaja saab auru sisselaskeava automaatselt reguleerida vastavalt aururõhu ja vee rõhu muutustele ning ületada defektid, nagu vibratsioon ja müra. Kasutades auru soojendamiseks, saab see täita superheli, vähendades pumba mootori võimsust ja saavutades energiasäästu.

 

Võrreldes traditsiooniliste seadmetega on gaasijuhtme filtrisektoril eelised energia säästmine ja kõrge termiline efektiivsus, mis muudab auru täielikult ära. Traditsioonilise soojusvahetussüsteemiga võrreldes on soojuslik kasutegur 100% ja aur on kokkuhoid rohkem kui 20%. Lisaks on see ka pikk eluiga, hooldusvaba, säästes tööjõukulusid ja muid funktsioone.

 

Filtri eraldaja valimisel peab dispersioonirõhk olema suurem kui tegelik töörõhk; vooluhulk peaks olema suurem kui 30-50% tegelikust töövoolust. Filtri nimivoogu ei või valida vastavalt elavhõbeda nimivoolule, kuna elavhõbeda tegelik töövoog on tõenäoliselt suurem kui muud hinnatud vood. Http://www.inocofiltration.com/