Kodu > Teadmised > Sisu

Filtrielemendi filtri roll ja selle seadistamise põhimõte

Jul 21, 2018

Filterelemendi filter võtab filtrilementide filtreerimismeetodi, mis on filtreerimismeetod, mis jaotatakse filtrisöötme pinnale või filtreeritakse materjali sügavuses, et eemaldada osakesed veest, ja filtri südamik sisaldab sulamist puhutud filterelement ja traatvõrgu filterelement. , polüpropüleenist voltimise filter, titaanist vardaga paagutatud filter, metallist paagutatud filter, PE / PA toru paagutatud filter.

 

Pöördosmoosisüsteem on filtri kasseti kui membraaniga toiteveekihi viimane barjäär mikrofiltreerimise ja tahkete osakeste filtreerimisega suhteliselt keerukas filter, mis tagab kogu süsteemi jaoks suurepärase ohutuse. Kaitsev toime.

 

Filtrikassetid asendatakse tavaliselt enne, kui rõhulangus jõuab piirini 0,2 MPa, kuid tavaliselt ei ületa mikroobide saastumist kolm kuud. Arvestades, et tagasilöögiefekt pole hea, samuti vältida mikroobset saastumist ja filterelemendi vahe on suur, ei ole soovitatav kasutada tagasivoolufilterit.

 

5-mikronine filterkassett ei ole mõeldud suure hulga suspendeeritud tahkiste filtreerimiseks. See kaitseb ainult pöördosmoosiüksust. Puhta põhjavee korral, kui ei kasutata tahkete osakeste filtrit, vältimaks 5-mikronilise filtri saastumist. 5-mikronise filtri läbimise võimalus võimaldab paigutada suurema pooride filtri 5-mikronilise filtri ette. Http://www.inocofiltration.com/