Kodu > Teadmised > Sisu

Enesepuhastavate filtrite roll paljudes tööstusharudes

May 21, 2019

Mitmed tööstusharud kasutavad heitvee filtreerimiseks isepuhastavaid filtreid. Isepuhastuvatel filtritel on hea filtreeriv efekt ja paljud ettevõtted on seda eelistanud. Isepuhastuvat filtrit saab kasutada naftapuhta vee filtreerimiseks, tsirkuleeriva veefiltratsiooni, jahutusvee filtreerimiseks; monomeeri ja polümeeri tootmine, rikas amiin ja lahja amiini regenereerimine; määrdeõli, lennundussüsi ja muu õlifiltreerimine; katalüsaatori taaskasutamine; keemiliste toorainete filtreerimine ja valmistoode; lõikama süsiniku tinti ja filtreerimisabi; kaitsta peamisi seadmeid, nagu pumbad, soojusvahetid ja ventiilid.

Isepuhastuv filter aktiivsöe ja filtri abistamiseks; segatud õli ja õli filtreerimine, rafineeritud õli poleerimine ja filtreerimine; turvalisuse filtreerimine enne täitmist; mitmesuguste toidu tootmise vee, pesuvee filtreerimine; toorainete, näiteks siirupi filtreerimine; segamisprotsessi eemaldamine Filtris tekkinud lisandid; filtreerida joogis suspendeeritud aine ja setted; šokolaadifilter, sojavalk, marmelaad, õlu jms.

Isepuhastuvat filtrit kasutatakse mitmesuguste paberimasinate vee, näiteks toorvee, kõrge ja madala rõhuga pihustusvee, vee nõelvee, soojusvahetuse vee, valge vee, tihendusvee, laagrite jahutusvee, jahutustorni vee, kõrge ja kõrge vee filtreerimiseks. madalrõhu pesuvesi; Paberi katmise lisandid, nagu polümeerid, kaltsiumkarbonaat, bentoniit, tärklise keeduvedelik, vahutamisvastased ained, liimained, määrdeained, veekindlad ained, värvained, täiteained, pigmendid, lateks jms.

Filtri jahutusveele rakendatakse isepuhastuvat filtrit; eemaldada vaskfooliumiga elektrolüütide stabiliseerimispaagis lisandid; filtreerige puhas vesi, ultrapuhtav vesi; keemilise läga filter; plaatide lõikamise ja jahvatamise reovee filtreerimine; PCB tindi filter; Rasvaärastus; membraanikassettide eelfiltrimine. Lisaks võib isepuhastuvat filtrit kasutada ka õlide filtreerimiseks; jahutusvedeliku ringlusfiltratsioon; väärismetallide taaskasutamine; tooriku fosfaatimislahuse filtreerimine, puhastuslahus; roosteõli filtreerimine; väga peen kerosiinfiltratsioon; puhastusvedeliku eemaldamine Mikroõli, puhastusvahend tooriku puhastamise liinis ringleb ja filtreeritakse. www.inocofiltration.com