Kodu > Teadmised > Sisu

Eesmise seljapesu filtri roll ja selle eelised

May 27, 2019

Selle tagasipesu filtri filter on valmistatud roostevabast hõbedast terasest, mis võib tõhusalt pärssida bakterite kasvu; see võib tahketest lisanditest tõhusalt eemaldada; seadmed suudavad torujuhtme süsteemi kaitsta läbi tagasipesu filtri.

Eesmise seljapesu filtri materjal on hõbetatud roostevabast terasest, ventiili korpuse materjal on klaaskiud, sisematerjal on valmistatud temperatuurikindlast plastist ja kummist materjalil on vananemisvastased omadused. Veekvaliteedi standard. See on väga väikese suurusega, laias valikus rakendusi ning ei vaja energiat energia säästmiseks. Samal ajal võib see vältida rohevetikate kasvu, mis muudab hoolduse väga lihtsaks ja mugavaks.

Kui filtrile ilmub punane pall, hoiatab süsteem nüüd, et puhastusfiltris olevate lisandite kogus on liiga palju puhastatav. Eelmise puhastusfiltri puhastamise protsess ei nõua professionaalsete tööriistade kasutamist. Lihtsalt avage klapp või pöörake tagasikäigu lülitit ja süsteem lopub automaatselt. Pärast loputamist nullitakse punane pall automaatselt.

www.inocofiltration.com