Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuval filtril on mõistlik struktuur ja omadused

Apr 13, 2019

Praegu on filtrid laialdaselt klassifitseeritud ja isepuhastuv filter on populaarsem. See on äärmiselt mitmekülgne, odav ja veelgi tähtsam kompaktne ning sisaldab rakendusi paljudes keskkondades. Isepuhastuva filtri ühised rakendused on keskne kliimaseade, samuti puhas tagasivoolusüsteem ja suur õhukompressori eelfiltreerimissüsteem. Peamiselt ähvardab see esmase filtreerimise rolli, nii et struktuur on suhteliselt lihtne.

 

Praegu on palju sorte, välja arvatud ühised G1, G2 ja G3, samuti nailonvõrgu filtrid või aktiivsöefiltrid, mis asendatakse vastavalt GN ja GC. Isepuhastuva filtri struktuur on väga iseloomulik. Välimuselt kasutab ta veekindlat plaati, üldine kuju on väga tugev, paigutatud filtermaterjal on juba kokku volditud ja diagonaal on eriti oluline. Selle töötlemise põhjuseks on filtreerimisala suurendamine ja filtreerimise mõju tagamine.

 

Pärast ülaltoodud töötlemist on välimine raami asend sisemise filtrimaterjali lähedal ja nende kahe kombinatsioon on väga hea. See kasutab spetsiaalset liimi ja üldse õhuvoolu ei teki, isegi kui see on liiga kõrge tuuletugevuse surve all. Puuduvad probleemid. Peame seda säilitama vastavalt kasutuskeskkonna sagedusele. Asendusaeg on 1 kuni 6 kuud ja seda saab mõõta tolmuosakeste loenduri toimel.

www.inocofiltration.com