Kodu > Teadmised > Sisu

Isepuhastuv filtrid tsirkuleeriva jahutusvee ravi kasutamine

Sep 07, 2018

Nagu üks asendamatu seadmed keskkonnakaitse valdkonnas viimastel aastatel, on isepuhastuv filtrid tohtinud soosib eri tööstusharudes, sealhulgas terasetehaseid, paberivabrikutes ja tarbijatest. Tavaliselt kasutatakse reovee filtrina, see on väga tõhus ja säästab aega. Isepuhastuv filtreid saab kasutada ka ringleva jahutuse veeprotseduuride.

 

Üldiselt tsirkuleerivate jahutusvee lisandeid lisada tolmu atmosfääri, hõljuvainete jne.; jahutuse torni ventilaator lekib õli, korrosioon tower keha, pakkimine, basseini ja muid konstruktsioonimaterjalid ja exfoliated materjali siseneb külma veega; jahutav vesi ravi käigus sadestub toodetud pärast agent; mikroobide kasvu süsteemi ja viskoosne mustuse moodustunud eritised. Isepuhastuv filter saate filtreerida lisandite töötades, mis parandab stabiilsust ringleva vee jahutussüsteem.

 

Isepuhastuv filter suhtes ringleva vee töötlemiseks võib vähendada haardumist ja tagatisraha, vähendavad korrosiooni ja tõrje exchange soojustorustik Lima ja tagada, et vesi jahutussüsteemi soojusvaheti on alati saanud Hea töökeskkond, mis on süsteemi oluliselt väiksem ringleva vee, normaalse toimimise süsteem lisandite tõttu.

 

Ringleva vee käsitlemine välise reovee teatud määral vähendada, vähendada vee ning isegi aru reovee korduskasutamist ja null täitmise süsteemi, et vähendada keskkonna saastamist. Pärast ringleva jahutusvesi on isepuhastuv filter, Soojusvahetusseadmed süsteemi eluiga on pikem ja korrosiooni kahjustusi õnnetuse tõhusalt vähendada, parandades selle enterprise.http:/ majanduslikku kasu /www.inocofiltration.com/