Kodu > Teadmised > Sisu

Kuidas staatiline segaja segab

Jul 26, 2018

Staatiline segisti kasutab segamisprotsessi käigus pidevat protsessi, nii et kogu segamisprotsess ei katkeks; ja nihkejõud on minimaalsed ega põhjusta segu kahjustusi. Staatilise segisti segamise efekt on arvutuslikult kontrollitav. CoV-i valik on kuni 5% kliendi soovil. Vedeliku kontsentratsioon üle kogu sektsiooni on pidev ja tasakaalustatud. Seetõttu on mõõdetud väärtus väga representatiivne ja võib seadme jaoks olla efektiivne. kontroll.

Võrreldes teiste sarnaste seadmetega on staatilise segisti segamiskaugus ja paigaldusruum väga väike ning staatiline segisti ise on torujuhtme osa, mida saab pidada spetsiaalseks gaasijuhtmeks, vältides traditsioonilise segamispaagi defekte; Kõrge kasutegur, väga madal rõhu langus ja energiatarbimine.

Staatilises segistis ei ole liikuvaid osi, seega pole nn kulumist, peaaegu ei ole hoolduskulusid; samal ajal ei blokeerita seda kasutamise ajal. Paigaldusmeetod ja -materjal võib olla mistahes kuju, mis tahes suuruse ja materjali. Kogu tootmisvoo kohustuslik segamine võib oluliselt vähendada paagi mahtu ja isegi tühjendada mahutite kasutamist. Http://www.inocofiltration.com/